Aleksandra Żebrowska odczarowuje słodkie macierzyństwo. "Zwymiotował wam ktoś do buzi?"

Aleksandra Żebrowska zamieściła w sieci nowe zdjęcie z najmłodszą córką i zaskoczyła fanów nietypowym pytaniem związanym z dzieckiem. Na jej wpis o niespodziance odpowiedziała nawet Aleksandra Domańska.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>
Aleksandra Żebrowska to szczęśliwa matka czwórki dzieci. Kobieta chętnie opowiada w mediach społecznościowych o rzeczywistości każdej matki, nie idealizując jej i pokazując prawdę. Fani przyzwyczajeni są do jej szczerych i naturalnych wpisów. Jednak ostatni kadr opublikowany na Instagramie tylko potwierdza te słowa i udowadnia, że Żebrowska wiele dystansu do siebie. 

Zobacz wideo Mrozowska opowiedziała o rzeczywistym macierzyństwie. "Tak nie jest, tak się nie da!"

Aleksandra Żebrowska dzieli się z fanami "niesmacznym" rodzicielskim doświadczeniem

Aleksandra Żebrowska pokazuje, jak wygląda prawdziwe macierzyństwo przy tak dużej gromadce dzieci. Wieczne zmęczenie, kolki i problemy niejadków to tylko nieliczne problemy, z którymi zmaga się matka. Tym razem Żebrowska napisała coś, o czym jeszcze głośno nie mówiła. 

Przy okazji nowej fotki z Łucją Żebrowska zaskoczyła fanów dość nietypowym pytaniem, które, choć może być uznane za wstydliwe, to z pewnością dobrze znane przez rodziców:

Zwymiotował Wam ktoś dzisiaj do buzi? #miłejNiedzieli!
 

Aleksandra Domańska reaguje na wpis Żebrowskiej. Mocny komentarz rozśmieszył internautki

Na wpis Żebrowskiej zareagowało wiele internautek. Niektóre z nich podzieliły się własnymi macierzyńskimi historiami, a inne sugerowały, że matka zwyczajnie "zrobiła im dzień". Wśród komentujących znalazła się także Aleksandra Domańska, która opowiedziała coś, co również bardzo rozśmieszyło internautów. No cóż, samo życie. 

Wczoraj przewróciłam się z garnkiem pełnym wody na sikach mojego syna

- napisała Domańska, która podobnie jak Żebrowska, bardzo miło została odebrana przez komentujące internautki. A czy wy, drogie czytelniczki, miewacie podobne sytuacje ze swoimi pociechami?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.