Tipi, kącik w stylu boho i przeciągnie liny. Tak Agnieszka Hyży zorganizowała przyjęcie komunijne córki

Nie było zadęcia i przepychu, za to bezpretensjonalne przyjęcie zorganizowane dla 50 osób w domu i ogrodzie dziennikarki. Jej córka miała na sobie piękną prostą sukienkę zaprojektowaną przez Violę Piekut.

Więcej tematów związanych z życiem rodzinnym na stronie Gazeta.pl

Rodzice dzieci przystępujących do pierwszej komunii świętej muszą stanąć na wysokości zadania i zorganizować niezapomniane przyjęcie. Niektórzy decydują się na wynajęcie lokalu. Robią tak ci, którzy nie mają wystarczająco dużego mieszkania lub domu, nie mają czasu na przygotowania lub nie lubią tego robić, a sytuacja finansowa pozwala na scedowanie przygotowań na specjalistów. Agnieszka Hyży postanowiła zorganizować przyjęcie z okazji pierwszej komunii córki w domu.

Zobacz wideo Jak rozpoznać, że dziecko ma autyzm? "Układanie samochodzików w rzędzie, machanie rączkami"

Na przyjęciu było 50 gości

Niespełna ośmioletnia Marta, córka dziennikarki i prezenterki telewizyjnej w tym roku przystąpiła do pierwszej komunii świętej. Relacjami z tego wydarzenia Agnieszka Hyży podzieliła się na Instagramie. Opublikowała zdjęcia z córką i opatrzyła je komentarzem: "Kilka dni temu nasz dom wypełnił się radosnym śmiechem gości, którzy przyjechali z całej Polski. Powód znaczący i rodzinny- pierwsza komunia święta naszej córki. Naszej, bo bliskich i kochających ma wokół siebie wielu, co zostało uwiecznione na "family photo", do którego stanęli wszyscy. Ponad 50 osób. Moja rodzina, rodzina jej taty, przyjaciele. To był bardzo miły czas! P.S. No i to okienko pogodowe... dwa dni pełne słońca i letnich powiewów". Główna bohaterka wydarzenia miała na sobie prostą, dziewczęcą albę, a na głowie wianek z żywych kwiatów. 

 

Impreza byłą udana

W relacjach na Instagramie dziennikarka pokazała, jak wyglądało zorganizowane w domu i ogrodzie przyjęcie. Był kącik dla dzieci w stylu boho, nie zabrakło efektownego tipi ustawionego na trawniku. Goście bawili się m.in. w przeciąganie liny, a głód zaspokoili zasiadając do pięknie nakrytego i udekorowanego stołu. Cała impreza stwarzała wrażenie bezpretensjonalnej, zorganizowanej ze smakiem, a goście zdawali się doskonale bawić. "Pięknie i z klasą. Aż miło popatrzeć" - skomentowała zdjęcia jedna z użytkowniczek Instagrama. "Piękne, skromne i z klasą" - zgodziła się inna. "Czuć piękną, rodzinną aurę" - dodał ktoś jeszcze. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA