Rzuciła szkołę w wieku 11 lat. "Mój ojciec jest najbogatszym Romem w kraju, chcę iść w jego ślady"

Elizabeth Best to córka Alfie'ego Besta, który jest prezesem Wyldecrest Parks, firmy zajmującej się parkami przyczep kempingowych. Mężczyzna prowadzi biznes warto obecnie około 700 milionów funtów. Dziewczyna chce iść w ślady taty. Chce być bizneswoman.

Zrezygnowała ze szkoły w wieku 11 lat

Występując w filmie o swojej rodzinie, „Billionaire Gypsy", Elizabeth przedstawiła swój plan pomocy ojcu w prowadzeniu rodzinnego biznesu. Dziewczyna skończyła szkołę, gdy miała zaledwie 11 lat. Zdradziła w filmie, że pod koniec szkoły podstawowej rozmawiała z rodzicami o swojej przyszłości i wspólnie podjęli decyzję, że nie będzie kontynuować nauki. Gdy była starsza, zdecydowała wraz z rodzicami, że będzie kształciła się w kierunku mody i uczyła się w Kensington College. Nie jest to jednak tradycyjna szkoła średnia.

Zobacz wideo Izabela Janachowska związała się z milionerem. Jaki mają przepis na udany związek?

Ambitna córka

- Dorastaliśmy w parku (Wyldecrest Parks, przyp. red.), dorastaliśmy, ucząc się, wchodząc w interakcje, spędzając czas i nawiązując relacje z mieszkańcami – wyjaśnia. Elizabeth dodaje, że miała silne poczucie wspólnoty i od najmłodszych lat uczyła się, jak dbać o relacje z sąsiadami i klientami.

Alfie zachwyca się ambicjami córki. Twierdzi, że Elizabeth ciężko pracowała, aby wspiąć się po szczeblach kariery. - Ona skrupulatnie i powoli przez to przechodziła. I pracowała na najniższych pozycjach i pięła się w górę – mówi. - Tu naprawdę nie chodzi o zarabianie więcej pieniędzy. Jestem zdania, że ??jak już zarobisz pięć czy dziesięć milionów, to nie potrzebujesz więcej pieniędzy. Chodzi o rozwój – opowiadał.

Jego działalność stopniowo się rozwijała i obecnie Wyldecrest Parks prowadzi 91 parków parków campingowych w całym kraju. Film „Gypsy Billionaire" będzie miał swoją premierę w piątek na festiwalu filmowym w Cannes.

Więcej o: