Dziewczynka stanęła na środku weselnej sali i chwyciła za mikrofon. Nagle goście zamarli

Dziewczynka zaskoczyła wszystkich na weselu. Nagle chwyciła za mikrofon i stanęła na środku sali. Nagranie poruszyło internautów. "Po prostu płaczę ze wzruszenia" - czytamy w komentarzach.

Dzień ślubu i wesela jest dla osób jednym z najważniejszych w życiu. Pary przygotowują się do niego z dużym wyprzedzeniem, starając się zadbać o najmniejszy szczegół. Odpowiednio wcześnie kupują suknię i garnitur, rezerwują salę, wynajmują zespół muzyczny i zamawiają catering. Duże znaczenie mają również dodatkowe atrakcje i cała oprawa uroczystości.

Dziewczynka stanęła na środku weselnej sali i chwyciła za mikrofon

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Anna Kalczyńska o wirze macierzyństwa. Czy jej dzieci oglądają "Dzień dobry TVN"?

Państwo młodzi przywiązują uwagę zarówno do dekoracji i wyglądu sali, jak i dodatkowych elementów, które przyciągną uwagę gości. Czasem są to gry i zabawy albo występy artystów. Zdarza się również, że młodzi angażują dzieci, chcąc by sypały kwiatki na drodze do ołtarza albo niosły obrączki.

Na TikToku opublikowano nagranie z wesela, na którym młodzi poszli o krok dalej i powierzyli dziewczynce szczególne zadanie. W pewnym momencie na parkiet weszły dzieci. Jedna z dziewczynek chwyciła za mikrofon i zaskoczyła wszystkich. Gdy zaczęła śpiewać francuską piosenkę "Dernière Danse" goście dosłownie zamarli. Jej głos był czysty, głęboki i bardzo dojrzały, jak na tak małe dziecko.

Nagranie polubiło 153 tys. osób i pojawiła się pod nim masa komentarzy. Internauci byli pod wrażeniem występu dziewczynki, zgodnie przyznali, że ma wielki talent i wróżyli jej rozwój kariery muzycznej. "Jeżeli teraz ma taki głos, tylko wyobraźcie sobie, jak będzie śpiewać, gdy dorośnie", "Ma przepiękny głos. Niesamowicie to zaśpiewała", "Powinna pójść do Mam Talent. Jest fenomenalna", "W przyszłości będzie wielką gwiazdą", "Dobra robota. Przepiękna i bardzo utalentowana dziewczynka", "Słucham i po prostu płaczę ze wzruszenia. Trzeba mieć niesamowity talent" - pisali.

Więcej o: