Małgorzata Socha wyprawiła córce komunię. Wiemy gdzie! Kwoty astronomiczne

Aktorka zorganizowała swojej starszej córce Zosi przyjęcie z okazji przyjęcia pierwszej komunii świętej w eleganckim kompleksie pałacowo-parkowym niedaleko Warszawy. Dziewczynka miała na sobie prostą, uroczą sukienkę, był też tort.

Więcej tematów związanych z życiem rodzinnym na stronie Gazeta.pl

Sezon komunijny trwa. W tym roku do pierwszej komunii świętej przystąpiła także córka znanej aktorki - Małgorzaty Sochy. Małgorzata Socha razem z mężem Krzysztofem Wiśniewskim są dumnymi rodzicami trojga dzieci: Zosi, Basi oraz Stasia. To niespełna dziesięcioletnia Zosia, była główną bohaterką eleganckiego przyjęcia, jakie zorganizowali dla niej rodzice. 

Małgorzata Socha wyprawiła córce piękne przyjęcie z okazji komunii

Aktorka zdecydowała się zorganizować imprezę w Pałacu Rozalin pod Warszawą. To elegancki, bardzo zadbany zespół pałacowo – parkowy, który w przeszłości należał do Rozalii z książąt Lubomirskich Rzewuskiej. Sam pałac został zaprojektowany przez Henryka Marconiego, dziś jest miejscem, w którym można zorganizować nie tylko przyjęcie z okazji pierwszej komunii świętej, ale i wesele, imprezę firmową, czy szkolenie.

Zobacz wideo Jak rozpoznać u dziecka ADHD? "To nie jest tak, że mając ADHD zacznie biegać i roznosić studio"

Jak ustalił fakt.pl, zorganizowanie przyjęcia weselnego w tym miejscu jest bardzo kosztowne - za talerzyk płaci się tam nawet 800 zł od osoby. Przyjęcie z okazji pierwszej komunii świętej jest może nieco tańsze, ale wciąż jest to koszt kilkuset złotych. Małgorzata Socha pochwaliła się na Instagramie zdjęciami rodzinnymi z tego ważnego wydarzenia. W relacjach pokazała stoły z przekąskami, piękne dekoracje, tort etc.

 

Każdy może to zorganizować tak, jak chce

Zorganizowanie przyjęcia z okazji pierwszej komunii świętej w dobie szalejącej inflacji jest sporym wyzwaniem finansowym. Nawet jeśli rodzice nie decydują się wydawać majątku na sukienkę czy garnitur dla głównego bohatera wydarzenia, szastać pieniędzmi przy wyborze prezentu lub organizowaniu przyjęcia w restauracji, muszą się liczyć ze sporymi kosztami. Jedni chcą, żeby to wydarzenie było okazją do hucznej zabawy, inni skupiają się na religijnym wymiarze. Poza tym to, co dla jednych jest drogie, wcale nie musi takie być dla innych. Warto jednocześnie pamiętać, że każdy rodzic ma prawo zorganizować ten dzień tak, jak chce i wydać na to tyle pieniędzy, ile mu się podoba. Jeśli zamarzy mu się wynajęcie limuzyny, opłacenie fotografa, czy zaprowadzenie córki do fryzjera - ma do tego prawo. Podobnie jak każdy rodzic może podjąć decyzję, że jego pociecha w ogóle nie przystąpi do pierwszej komunii świętej.

Więcej o: