Nie miała czasu zrobić tortu na urodziny dla dziecka. Kreatywnie wybrnęła z sytuacji. Internauci krytykują

Wiele mam jest zmuszonych do tego, by w najróżniejszych sytuacjach wspinać się na wyżyny swojej kreatywności. Niestety, cokolwiek by nie zrobiły i jak bardzo byłyby z siebie dumne, zawsze znajdzie się ktoś, kto wytknie błędy i skrytykuje. Tak było w przypadku tej mamy trójki dzieci. Internauci nie szczędzą uwag i przykrych słów.
Zobacz wideo Lili Antoniak zdradza, za czym tęskni z czasów, kiedy nie była jeszcze mamą. Zaskakująca odpowiedź

Mamy stają na głowie, by ich dzieci miały jak najlepsze dzieciństwo. Spełniają ich marzenia. Są kreatywne i potrafią wymyślić zabawy i atrakcje z niczego, byle tylko zadowolić dziecko lub uniknąć kłótni. Jednym z wyzwań, po osiągnięciu pewnego wieku przez dziecko, stają się urodziny. Mały człowiek zaczyna mieć swoją wizję. Robi listy zaproszonych kolegów i koleżanek, wymyśla motyw przewodni, chce mieć jak najfajniejsze atrakcje, no i nie może doczekać się wymarzonego tortu. Wiele mam twierdzi, że dzieci po jednym czy dwóch gryzach tortu, odsuwają go na bok, ale moment dmuchania świeczek i sama świadomość, że ma się wymarzony tort, jest szalenie istotna. 

Więcej interesujących treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Aby nie robić córce przykrości, kobieta zdecydowała kupić gotowy tort w sklepie i przerobić go według potrzeb

Cylleste jest mamą trójki dzieci. Doskonale wie, jak to jest, musieć każdego dnia sprostać potrzebom trójki małych ludzi. Wie, jak to jest wciąż nie mieć na wszystko czasu i wspinać się na wyżyny kreatywności w najmniej spodziewanych momentach. Jedno z jej dzieci miało świętować swoje urodziny. Przyjęcie miał wyprawić jej tata, jednak w ostatniej chwili poprosił kobietę o pomoc. Ta, nie mając możliwości, by wcześniej upiec tort, postanowiła podejść do tematu kreatywnie. Udała się do kilku pobliskich sklepów w poszukiwaniu gotowych biszkoptów, lecz te były niedostępne. Ząbkujący niemowlak wcale nie ułatwiał zadania, a kobieta nie chciała, by córka w tym dniu czuła się źle. Wymyśliła więc, że kupi gotowy, udekorowany tort i przerobi go na wzór inspiracji znalezionych w sieci.

Internauci krytykują pomysł kobiety

Kobieta zakupiła tort, a następnie obskrobała go z dekoracji i lukru. Potem przygotowała swoją masę, dodając do niej niebieski barwnik. Masę przełożyła na biszkopt. Gdy w międzyczasie okazało się, że nie ma żadnej szpatułki do wyrównania, wymyśliła, że użyje tasaka. Swoją drogą, to był świetny pomysł. Następnie udekorowała ciasto napisem oraz kwiatuszkami. Efekt był nawet podobny do inspiracji, a kobieta była z siebie bardzo dumna. Cylleste opublikowała dwa filmy na TikToku. Na jednym widać jak zdejmuje dekoracje z kupionego tortu, i to nagranie zdobyło niespełna 35 milionów zasięgu. Drugi filmik przedstawia etapy dekorowania i efekt końcowy. Pod obydwoma filmikami znalazło się sporo krytycznych komentarzy, na szczęście kobieta się nimi nie przejmuje, a ogromna liczba mam jest jej za to wdzięczna. Wykazała się doskonałym pomysłem, nie poddała się i powinna być z siebie bardzo dumna. 

Nie byłoby taniej, gdybyś upiekła biszkopt?
Jako cukiernik polecam na przyszłość robić samemu.
Wyższy poziom lenistwa.
Gdyby moja mama włożyła tyle wysiłku w moje ciasto, chyba bym się rozpłakała.
Niezależnie od tego, czy jest to ostatnia chwila, czy też kupiła, zapewniła swojemu dziecku ciasto, czym wielu z was nie może się pochwalić
Musisz lepiej planować, zwłaszcza jeśli chodzi o specjalne okazje i kamienie milowe!!! Jak urodziny twoich dzieci mogą być w ostatniej chwili?
Włożyła w to dużo wysiłku i miłości, czyli więcej niż robi to wielu rodziców.

- czytamy w komentarzach pod pierwszym z filmików.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.