Mąż miał zająć się domem i pięciorgiem dzieci. Żona pokazała, co zastała po powrocie

Mama pięciorga dzieci musiała na sześć dni zostawić je pod opieką ojca, który miał również zająć się domem. Niestety po powrocie kobieta była w szoku, gdy zobaczyła stan mieszkania. Ku przestrodze postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych tym, co zobaczyła po powrocie.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Doda pokazała swój bałagan

Lynalice Bandy jest matką pięciorga dzieci, ale oprócz tego ma pod opieką psa, pięć kotów i cały dom. Dodatkowo aktywnie prowadzi konto na TikToku, gdzie jakiś czas temu opublikowała widok, jaki zastała po powrocie do domu z pracy. Niestety stan mieszkania jest nie do pozazdroszczenia. 

Mąż miał zająć się pięciorgiem dzieci i domem. Coś poszło nie tak

Zwykle to Lynalice zajmuje się domem, dziećmi i zwierzętami, jednak jakiś czas temu ze względu na pracę, musiała powierzyć wszystko mężowi. Mężczyzna miał zajmować się wszystkim przez sześć dni, ale chyba coś poszło mocno nie tak. Gdy Lynalice wróciła do domu, zastała widok jak z koszmaru - na podłodze było istne pobojowisko. Rzeczy (ubrania, zabawki etc.) walały się dosłownie wszędzie. Jak czytamy na portalu Parenting.pl, lakiery do paznokci były porozlewane, dzieci miały w pokojach lekarstwa, a na podłodze w salonie była zaschnięta plama z szamponu. Na dodatek, mąż matki pięciorga dzieci zniszczył kosz na psią karmę w przypływie złości. Jak przyznała w opisie filmiku Lynalice, "chciałaby udawać, że nie jest jedyną osobą, która sprząta, ale niestety nie może". Na nagraniu widać, jak szybko i wprawnie ogrania cały chaos - układa i sortuje rzeczy, odkurza i czyści zabrudzenia. Jest smutna, że jej mąż nie podołał zadaniu. 

Ojciec nie dał rady zająć się dziećmi i domem. Filmik mamy stał się wiralem

Nagranie opublikowane przez Lynalice szybko zdobyło popularność w sieci. Obecnie filmik zebrał już ponad 130 tysięcy polubień i ponad 600 komentarzy. Internauci bardzo współczują kobiecie trudnego życia z mężem, który praktycznie nic nie robi w domu. Jednak Lynalice twierdzi, że już niedługo uwolni się od męża, który dba wyłącznie o siebie. "Kupił sobie piąty już pojazd i zaczął wyłączać kamery, które zainstalowałam" - wyjaśnia w filmiku. Dodała też, że postawił jej ultimatum, że ma się wyprowadzić do października. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA