Nietypowe nagranie z USG. Tak rodzice rozpoznali płeć dziecka. "Jestem w ciąży i teraz poczułam się dziwnie"

Przyszli rodzice, nie mogąc doczekać się nadrodzin swojego dziecka, mogą nieco podejrzeć to, jak wygląda w czasie badania USG. O ile w początkowych miesiącach ciąży, ciężko cokolwiek rozpoznać, to im bliżej porodu, maluch niekiedy bardzo często "pozuje" na zdjęciach, przybierając wyszukane pozy i wprawiając swoich widzów w osłupienie. To właśnie podczas jednego z takich badań, rodzice nie tylko poznali płeć swojego dziecka, ale zobaczyli coś wyjątkowego.

Podczas kontrolnego badania USG, rodzice nienarodzonego jeszcze dziecka, poznali jego płeć. Było to dość proste do określenia, za pomocą jednej czynności, którą maluch zrobił w brzuchu mamy. Nagranie jest tym samym niesamowite, bo rzadko kiedy ginekologom udaje się zarejestrować tego typu moment. A chodzi tu o jedną z czynności fizjologicznych.

Zobacz wideo Do „Dog & Duck" kolejki. Dzień wcześniej Kate & William niespodziewanie pojawili się w lokalu, żeby przywitać się przed koronacją z poddanymi

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Nietypowe nagranie z USG hitem internetu. Zobacz, co zrobił maluch

Przyszli rodzice wybrali się na badanie USG, aby poznać płeć swojego nienarodzonego jeszcze dziecka. Okazało się, że maluch oprócz pokazania siebie w pełnej krasie, miał dla nich jeszcze jedną niespodziankę. Nietypowa chwila została uwieczniona przez lekarza, a nagranie stało się hitem internetu. Co zrobił maluch? Zaczął sikać, pokazując swojego penisa. Stało się jasne: to chłopiec.

O ile może płeć dziecka nie jest jakimś wielkim zaskoczeniem dla użytkowników TikToka, to oddawanie moczu "wprost do brzucha mamy"  - jak to napisali zszokowani internauci, już tak.

"Nasze dziecko pokazuje nam swoją płeć i jak to wygląda, również" - napisali rozbawieni rodzice, a pod filmem posypały się tysiące komentarzy.

Czy on sika wprost do brzucha mamy?
Dlaczego dopiero dowiaduje się o tym, że mocz mojego dziecka był we mnie?!
Jestem w ciąży i teraz poczułam się mega dziwnie

- dodali zszokowani użytkownicy TikToka.

Jednak zarejestrowana czynność fizjologiczna, nie jest niczym wyjątkowym. Płód sika i co więcej, on również połyka swoje siki. Pod koniec trwania ciąży wody płodowe niemal w całości składają się z moczu płodu. Jest on nieustannie połykany i wydalany przez dziecko.

Połykanie moczu nie wydaje się apetyczne, jednak nie stanowi zagrożenia dla rozwijającego się organizmu. Jak wszystko, co znajduje się w pęcherzu płodowym, mocz jest jałowy, pozbawiony bakterii. Co więcej - wody płodowe mają właściwości antybakteryjne, więc połykanie ich korzystnie działa na organizm dziecka

- czytamy w jednym z naszych artykułów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.