Ciężarna żona chciała zrobić mężowi niespodziankę. Zajrzał do lodów, a tam? "Obrzydliwe"

Kobiety często chcą poinformować swoich partnerów o ciąży w nietypowy sposób. Niektóre pomysły mogą budzić jednak zniesmaczenie.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Wiele pań nie mówi swoim partnerom wprost, że zostaną tatusiami. Szukają ciekawych pomysłów, jak to zrobić. Jest to o tyle miłe, że takie chwile są później fantastycznymi wspomnieniami. Niektóre kobiety chowają gdzieś malutkie buciki, inne zasypują pokój balonikami. Część wymyśla krzyżówki lub rebusy z hasłem "będziesz tatą" lub "będziemy mieli dziecko", a jeszcze inne serwują tort ze smoczkiem z masy cukrowej. Pomysłów jest tak naprawdę całe mnóstwo.

Zobacz wideo "Młode kobiety nie chcą rodzić dzieci w Polsce"

Na TikToku pojawiło się nagranie, na jaki nietypowy pomysł wpadła jedna z kobiet, która chciała poinformować ukochanego mężczyznę, że zostanie ojcem... Włożyła test ciążowy do lodów, które jadł! I zakryła go dokładnie polewą i owocami, by dopiero po zjedzeniu większości zawartości kubeczka mężczyzna mógł go dostrzec.

Nagranie wzbudziło niesmak wielu osób, które uważają, że to obrzydliwe:

A ona nie musiała na to nasikać przypadkiem?

- pyta wiele osób. "Pozwoliłaś mu to zjeść? Sikałaś na to!", "Biedny, żal mi go", "Są lepsze metody, by przekazać wieści mężowi", "Straciłem apetyt", "To takie obrzydliwe", "O czym do licha myślałaś", "Nie ufałabym Ci po tym", "Nigdy więcej nie zje lodów", "To było obrzydliwe. Powinieneś był mu pokazać, zamiast wkładać go do lodów" - piszą inni.

Kobieta włożyła test ciążowy do lodówKobieta włożyła test ciążowy do lodów TikTok, screen, @jasminechiswell

Mężczyzna, gdy znalazł test w lodach, prawdopodobnie myślał, że to coś do jedzenia. Zaczął go oblizywać. I gdy już się zorientował, to widać, że miał odruch wymiotny. Po chwili jednak wziął się w garść, pokazał, jak się cieszy i z uśmiechem zaprezentował dwie magiczne kreski do kamery. Mimo wszystko metoda, jaką zastosowała kobieta, budzi wiele wątpliwości. Na nagraniu widać też dziecko pary, które także wkłada swoją łyżeczkę do lodów, co także wywołuje oburzenie wielu internautów.

Więcej o: