Dantejskie sceny na weselu. Kobietę "wyławiał" mężczyzna z dzieckiem w drugiej ręce

Nagrywała młodą parę i zapomniała, że stoi na mostku. Na oczach wszystkich wpadła do wody. Wówczas na ratunek ruszył tata z małym dzieckiem na ręku. "Napewno to wydarzenie pozostanie wszystkim w pamięci" - piszą internauci.

Dzień ślubu i wesela jest dla wielu par jednym z najważniejszych w życiu. Przygotowują się do niego z dużym wyprzedzeniem, starając się zadbać o najmniejszy szczegół. Odpowiednio wcześnie rezerwują salę weselną, wybierają catering, kupują suknię i garnitur oraz opłacają zespół muzyczny. Duże znaczenie mają także dekoracje (wiele par chce udekorować salę w konkretnym stylu) oraz dodatkowe atrakcje jak np. fotobudka, gry i konkursy. Niestety, czasem mimo najszczerszych chęci nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Dantejskie sceny na weselu

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo "Warunki rodzenia są nieakceptowalne!". Donald Tusk krytycznie o sytuacji Polek

Na TikToku opublikowano nagranie z wesela. Tłum gości zebrał się przed budynkiem, z którego wychodziła młoda para. Najpewniej w dalszej kolejności wszyscy zamierzali pojechać do kościoła. Na nagraniu słychać radosne okrzyki. Zebrani wyciągnęli telefony, aby nagrać młodych. Nagle sprawy przybrały jednak niespodziewany obrót. Dziewczyna w czarnej sukience nagrywająca młodych cofnęła się o krok. Zapomniała jednak, że stała na mostku. Niebezpiecznie zbliżyła się do krawędzi, aż w końcu wpadła do wody. Na szczęście całą sytuację widział ojciec z dzieckiem. Mężczyzna mocno trzymający malucha jedną ręką, podał przemoczonej kobiecie pomocną dłoń. Potem podbiegło więcej osób usiłujących jej pomóc. 

Pod nagraniem pojawiła się masa komentarzy od internautów. "Poczułam to uderzenie", "Nie życzę tego nikomu. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończyło. Cóż, napewno to wydarzenie pozostanie wszystkim w pamięci, ale wszystkiego dobrego dla młodej pary", "Małżeństwo i chrzest w tym samym czasie", "Biedna dziewczyna. Mam nadzieję, że wszystko w porządku", "Coś mi się wydaje, że wszyscy do końca życia będą pamiętać ten ślub" - pisali internauci.

Więcej o: