Tata 6-letniego Stanisława pojechał na wojnę z Rosją. W nocy przyszła wiadomość, która wyciska łzy: Czy to sen?

Bardzo wzruszający moment uchwyciła na nagraniu Alyona Berezovskyi. 27-latka nagrała chwilę, gdy jej partner wrócił z wojny do domu i pierwszy raz od dawna zobaczył go ich syn.

Wzruszający powrót do domu

Stanislav Berezovskyi mocno śpi. Chłopiec budzi się z niedowierzaniem. Jego tata, 33-letni Evgen Berezovskyi, wrócił do domu. Ojciec i syn obejmują się przez chwilę i sześciolatek wraca do łóżka. Potem, kiedy budzi się ponownie rano, Stanisław myśli, że to wszystko było snem. Opowiada mamie: - Śniło mi się, że tata przyjechał już o 12.00.

Kobieta oprowadza go po domu. Dla chłopca wszystko staje się nagle jasne. Tata naprawdę wrócił z walki do domu. W nocy przytulał się do ojca. Nic mu się nie śniło. Rodzina zalała się łzami. Oczywiście z radości.

Zobacz wideo Ukraińscy wolontariusze dziękują Polakom za wsparcie

Nagranie wzrusza

Filmik udostępniony na TikToku wzruszył wiele osób. To przejmujące nagranie skomentowała mama Stanisława w rozmowie z dailymail.co.uk. - Mój syn myślał, że nocny przyjazd taty z wojny to tylko sen, ale okazało się to prawdą. Przewidywałam reakcję mojego syna, było to dla niego tyle radości i wielka ulga dla mnie, że ??mój mąż i ojciec mojego dziecka jest z powrotem w domu i z rodziną. To poczucie bezpieczeństwa i czułości było obezwładniające po reakcji mojego syna – opowiada kobieta.

- Towarzyszyły nam łzy i radość jednocześnie, oboje jesteśmy mu bardzo wdzięczni za ochronę naszego kraju. Mamy nadzieję, że wojna wkrótce się skończy i każde dziecko spotka wracającego z wojny tatę – dodała.

Więcej o: