Ludzie nazwali niemowlaka "błyszczącym dzieckiem". Wszystko przez jego wyjątkową skórę. "Najsłodszy"

Użytkownicy mediów społecznościowych zachwycają się zdjęciami małego chłopca, którego uśmiech jest tak uroczy, że od razu zaczynamy się uśmiechać. Zdjęcia chłopca, którego imię nie jest niestety znane, zostały zrobione i po raz pierwszy udostępnione na Instagramie przez @brunopedro.mz.

Uśmiechnięty malec

Małe dzieci są urocze. Potwierdzą to z pewnością wszyscy rodzice. Ale jest coś w słodkich uśmiechach małych szkrabów. Sprawiają, że czujemy się lepiej, uśmiechamy się i rozczulamy. Nic dziwnego, że internauci oszaleli na punkcie pewnego brzdąca. Dziecko ma około sześciu miesięcy. Po prostu się uśmiecha. Nic więcej nie musi robić.

Co takiego wyjątkowego ma w sobie? Oprócz tego, że jego uśmiech jest zaraźliwy i wyjątkowo rozkoszy, wyróżnia go wyjątkowo błyszcząca skóra. Internauci od razu nadali mu ksywkę – błyszczące dziecko. Chłopiec jest czarnoskóry i wydaje się, że mieni się w słońcu. Jego oczy także są nietypowe. Wyróżniają się tym, że są dość duże i intensywnie niebieskie. Gdyby takie oczy miał dorosły, podejrzewalibyśmy, że nosi soczewki!

Zobacz wideo Sławomir i Kajra opowiedzieli o rodzicielstwie, "Cudowronku" i... kryzysie wieku średniego [MAMY CZAS]

Internauci zachwyceni

Zdjęcia uśmiechniętego chłopca przypomniało niektórym o ich własnym dzieciństwie. - Niebieskie oczy i czarna skóra z szerokim uśmiechem. Tak pięknie,  - Jej. Wygląda świetnie, - Po prostu uroczy. Bardziej od innych! – czytamy w komentarzach.

Zdjęcie małego, słodkiego chłopca o niebieskich dużych oczach i lśniącej czy też błyszczącej się skórze staje się jednym z popularniejszych w mediach społecznościowych. Internauci nie mogą się powstrzymać od komentarzy. A wy? Także sądzicie, że jest uroczy? Podbił wasze serca?

 
Więcej o: