Malutka dziewczynka podeszła do ochrony na lotnisku. Miała jedno pytanie

Urocze nagranie z lotniska zachwyciło internautów. Dziewczynka podeszła do ochrony, by zadać jedno pytanie. "Ile elegancji może być w jednej malutkiej osobie" - czytamy w komentarzach.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do publikowania, oglądania i wysyłania znajomym krótkich filmików. Chociaż zasłynęła za sprawą nagrań układów tanecznych, z czasem przybyło na niej o wiele więcej treści. Obecnie na TikToku można znaleźć m.in. relacje z podróży i wydarzeń medialnych, nagrania z udziałem ekspertów z różnych dziedzin (np. lekarzy, prawników naukowców), fragmenty znanych filmów i seriali, recenzje książek oraz przeróżne poradniki. Nie brakuje tam również filmików autorstwa rodziców, którzy chcą podzielić się z obserwatorami swoimi doświadczeniami dotyczącymi opieki nad dziećmi.

Malutka dziewczynka podeszła do ochrony na lotnisku

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo "Warunki rodzenia są nieakceptowalne!". Donald Tusk krytycznie o sytuacji Polek

Na TikToku opublikowano nagranie z lotniska. Widać na nim malutką dziewczynkę, która pewnym krokiem podeszła do pracowników ochrony. Wiedziała, że na terenie obiektu nie można przechodzić za bramki, więc postanowiła ich o coś zapytać.

Zapytała o zgodę na przejście za bramkę, aby mogła pożegnać się ze swoją ciocią na lotnisku

- opisano nagranie.

Faktycznie, widać jak wskazała na ciocię za bramką i spojrzała na mężczyznę, który pokiwał głową. Wówczas podbiegła do kobiety. Ta ukucnęła i mocno przytuliła dziewczynkę.

Nagranie okazało się prawdziwym hitem TikToka i polubiło je 490 tys. osób. Pojawiły się pod nim także setki komentarzy. Internauci zgodnie stwierdzili, że dziewczynka jest przesłodka. Pochwalili też postawę ochrony. "Mała księżniczka prosząca o pozwolenie na przejście. To aż zbyt słodkie", "Ile elegancji może być w jednej malutkiej osobie", "Uważam, że ochrona wykazała się empatią", "Jest taka urocza, a ten ochroniarz pokazał, że ma serce", "Jaka słodka dziewczynka" - pisali.

Więcej o: