Na chwilę zostawiła dziecko samo. Pokazała, co zrobiło z pokojem

Dzieciom wystarczy zaledwie chwila, by zrobić w pokoju prawdziwą demolkę. Ta mama będzie miała teraz naprawdę sporo sprzątania...

Dzieci uwielbiają psocić, chociaż tak naprawdę często wcale nie mają zamiaru zrobić niczego złego. Ich głowy są pełne przeróżnych pomysłów i po prostu świetnie się bawią. Dlatego każdy rodzic powinien reagować, gdy w pokoju zapadnie cisza. Brak jakichkolwiek dźwięków oznacza, że dziecko jest bardzo skupione i to zazwyczaj na robieniu czegoś zakazanego (np. rysowaniu po ścianach, wycinaniu kawałków dywanu, ścinaniu włosów sobie lub rodzeństwo, cięciu ubrań nożyczkami czy wyciąganiu wszystkiego z szafek).

Zobacz wideo Jak prawidłowo udzielić dziecku pierwszej pomocy?

Pewna mama pokazała na swoim TikToku, co w jej przypadku oznaczała właśnie ta cisza dochodząca z pokoju dziecka... Na filmiku widzimy ogromny bałagan, wszystko jest porozwalane, a przy tablecie stoi dziecko ze smoczkiem, które dosłownie myje się kremem. Wszystko jest białe - jego twarz, ubrania, włosy, a także rzeczy znajdujące się wokół.

Maluch jest bardzo skupiony na swojej czynności, grzecznie ogląda bajkę i widać, że nie rozumie, dlaczego nagrywająca go mama tak się śmieje. Co ciekawe na jej widok, wcale nie zaprzestaje swojej czynności, a wręcz przeciwnie, nakłada na siebie jeszcze więcej kosmetyku.

Ale teraz jest przystojny

- żartują internauci. "Chyba zostanie kosmetyczką", "Jest świetny" - dodają inni. Większość komentuje nagranie emotikonkami z uśmiechem i serduszkami.

Dziecko wysmarowało się krememDziecko wysmarowało się kremem TikTok, screen, @hajishahbaz286

Trzeba jednak przyznać, że dziecko będzie miało teraz na pewno piękną i doskonale nawilżoną cerę. Należy jednak współczuć rodzicom, którzy będą musieli dokładnie wyszorować swoją pociechę (najwięcej problemów przysporzy zapewne usunięcie kremu z włosów) o raz cały pokój. Z pewnością porządki zajmą im kilka godzin.

Więcej o: