To miało być urocze nagranie młodej pary. Nagle uwagę wszystkich skupił na sobie chłopiec

To nagranie miało być wyjątkową ślubną pamiątką. W pewnym momencie przed młodymi przeszedł chłopiec, skupiając na sobie uwagę gości. "To nie mój czterolatek popsuł ślubne nagranie' - czytamy w opisie.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do publikowania, oglądania i wysyłania znajomym krótkich filmików. Chociaż wielu osobom kojarzy się głównie z filmikami tańczących nastolatków, można tam znaleźć o wiele więcej treści (również przewidzianych dla starszych odbiorców). Na TikToku nie brakuje zabawnych scenek rodzajowych i skeczy, relacji z podróży i wydarzeń rodzinnych, poradników i tutoriali, a także materiałów autorstwa rodziców, którzy chcą podzielić się z obserwatorami doświadczeniami związanymi z wychowywaniem dzieci.

Czterolatek wkroczył na środek ślubnego nagrania

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Sławomir i Kajra opowiedzieli o rodzicielstwie, "Cudowronku" i... kryzysie wieku średniego [MAMY CZAS]

Dzień ślubu i wesela jest dla wielu osób jednym z najważniejszych w życiu. Pary przygotowują się do niego z dużym wyprzedzeniem, starając się zadbać o najmniejszy szczegół. Odpowiednio wcześniej rezerwują salę w hotelu lub restauracji, wybierają suknię i garnitur, oprawę muzyczną. Zamawiają również catering i tort. Wiele pary dużą uwagę zwraca także na estetykę uroczystości. Inwestują w różne atrakcje oraz dekoracje, które mają stworzyć wyjątkowy klimat. Niektórzy decydują się, aby w ceremonii uczestniczyły dzieci np. proszą chłopców z rodzin, by przynieśli poduszeczkę z obrączkami, a dziewczynki, żeby sypały kwiatki na drodze do ołtarza. Trzeba mieć jednak na uwadze, że często ciężko zapanować nad maluchami, które potrafią zachowywać się bardzo spontanicznie.

Na TikToku opublikowano nagranie z wesela zorganizowanego na świeżym powietrzu. Kamerzysta nagrał młodą parę stojącą na tle jeziora. Po złożeniu przysięgi pocałowała się i chciała iść w stronę gości. Uwagę od młodych odwróciło jednak dziecko.

Tuż obok pary stał mały chłopiec, który ssał palec. W pewnym momencie po prostu przeszedł przed młodymi, nie przejmując się tym, że byli właśnie nagrywani. 

To nie mój czterolatek popsuł ślubne nagranie

- podpisano filmik.

Więcej o: