Ma szóstkę dzieci i mieszka z nimi w hotelu. "Jest taniej, nie obchodzi mnie, co mówią inni"

Większość dorosłych marzy o własnym domu, w którym wychowa swoje dzieci. Są jednak osoby, które uważają, że lepszy jest... hotel. Dlaczego?

Więcej ciekawych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Młodzi ludzie zazwyczaj zaraz po ślubie starają się kupić własne lokum, by móc w nim mieszkać i założyć rodzinę. Co ciekawe, większość osób przyznaje, że czuje się bezpieczniej w swoich czterech ścianach, nawet jeśli zostały kupione na kredyt.

Zobacz wideo Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o łączeniu pracy z wychowaniem dzieci

The Sun opisał historię matki szóstki dzieci, która ma zupełnie inne zdanie. Uważa, że mieszkanie w hotelu to doskonała sprawa. Podkreśla, że takie rozwiązanie wbrew pozorom jest tańsze, o wygodzie nie wspominając. Kobieta uważa, że dzięki temu, że nie musi mieszkać z dziećmi we własnym domu może "korzystać z życia".

Wśród zalet przebywania w hotelu wymienia, że ma tylko jeden pokój do sprzątania, darmową kawę i śniadania, których nie musi sama przygotowywać. Kobieta podkreśla, że nie musi się też stresować rachunkami za prąd i wodę. Plusem mieszkania z dziećmi w hotelu ma też być poczucie bezpieczeństwa, bo przecież zawsze jest ktoś na recepcji.

Ludzie po zapoznaniu się z historią kobiety, która mieszka z dziećmi w hotelu, mają mieszane uczucia.

Wydaje mi się, że wynajem byłby tańszy? Czy się mylę?

- zastanawia się jedna z osób i tego typu komentarzy jest znacznie więcej. Część internautów jest zdania, że kobieta płaci za hotel tyle, że z powodzeniem byłoby ją stać na jakieś małe mieszkanie, które w ich opinii byłoby lepsze do wychowywania dzieci. Niektórzy dzielą się także swoimi przeżyciami i wspomnieniami:

Mieszkałem w motelu przez 6 miesięcy. Byłem bardzo nieszczęśliwy. Nie miało znaczenia, co dostaliśmy za darmo, nie obchodziło mnie to. Chciałem tylko znowu mieć własny pokój i dom

- pisze jeden z internautów, "kiedy miałem 6 lat, żyłem tak z moimi 3 siostrami i moimi 2 rodzicami. To było do bani. Szkoda mi tych dzieci" - dodaje ktoś inny.

Matka mieszka z dziećmi w hoteluMatka mieszka z dziećmi w hotelu TikTok, screen, @gwendonnelly0

Część osób uważa, że mama mieszka w hotelu z dziećmi, bo pewnie życie ją do tego zmusiło, ale docenia, że kobieta szuka w tym wszystkim pozytywów.

Wspaniałe, że cieszysz się tym, co masz i starasz się to doceniać. Powodzenia!

- życzy jeden z internautów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.