Zamontowała kamerę w pokoju bliźniaków. Wyszło na jaw, co robiły, gdy nie patrzyła

Mama zamontowała kamerę w pokoju dzieci. Była zaskoczona tym, co robiły, gdy nie było jej w pokoju. "One wydają nawet taki sam dźwięk" - piszą zaskoczeni internauci.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do publikowania, oglądania i wysyłania znajomym krótkich filmików. Chociaż zasłynęła za sprawą nagrań układów tanecznych autorstwa nastolatek i celebrytów, z czasem przybyło na niej o wiele więcej treści. Również tych przewidzianych dla starszych odbiorców.

Mama odkryła, co robią bliźniaki, gdy nie patrzy

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Sławomir i Kajra opowiedzieli o rodzicielstwie, "Cudowronku" i... kryzysie wieku średniego [MAMY CZAS]

Obecnie na TikToku można znaleźć zabawne skecze i scenki rodzajowe, relacje z podróży i wydarzeń rodzinnych, fragmenty znanych filmów i seriali, recenzje książek, poradniki i tutoriale, oraz nagrania z udziałem ekspertów z różnych dziedzin (np. lekarzy, prawników, naukowców). Na TikToku nie brakuje również materiałów nagrywanych przez rodziców, którzy chcą podzielić się z obserwatorami swoimi doświadczeniami dotyczącymi opieki nad dziećmi.

Wiadomo, że rodzicielstwo niesie ze sobą wiele radości, ale także dużo wyzwań. Gdy dzieci nauczą się chodzić, stają się ciekawskie i ruchliwe, może być ciężko za nimi nadążyć. Przydatnym gadżetem okazuje się wówczas niania elektroniczna z kamerką. Dzięki specjalnej aplikacji rodzice mogą obserwować to, co dzieje się w pokoju pociechy bez wstawiania z łóżka. Bywa jednak, że kamera uchwyci niespodziewany incydent.

Mama opublikowała na TikToku nagranie z kamerki, którą zamontowała w pokoju bliźniaków. Przez barierki stojących obok siebie łóżeczek przewiesiła kocyki. Dzieci, zamiast spać, postanowiły się nimi bawić. Zaskakujące jest jednak to, że maluchy bardzo precyzyjnie naśladowały swoje ruchy. W tych samych momentach siadały, spoglądały na siebie nawzajem i łapały kocyki.

Zobaczcie, co uchwyciła kamera. To tak, jakby to było to samo dziecko

- opisała nagranie mama.

Pod filmikiem pojawiły się komentarze od innych rodziców, którzy przyznali, że dzieci są naprawdę słodkie. "Jakie urocze! One wydają nawet taki sam dźwięk, kiedy upadają", "Urocze", "Są przepiękne" - internauci.

Więcej o: