"Nazwałam córkę na cześć ulubionego dania. Ludzie twierdzą, że będą ją gnębić w szkole, ale mi się tak podoba"

Jedna z mam przyznała anonimowo w sieci, że nazwała swoje dziecko na cześć ulubionego dania, a właściwie owocu, który bogaty jest w różnego rodzaju składniki odżywcze i przy tym jest także bardzo smaczne. Okazuje się, że wielu jej bliskich i przyjaciół, uważa to po prostu za żart i dopytuje się o te "prawdziwe imię", co zupełnie nie jest śmieszne dla pomysłodawczyni imienia dla dziecka.

Avacuddo - od awokado, bo tak właśnie brzmi imię dziewczynki, która całkiem niedawno przyszła na świat. Jej mama postawiła na imię oryginalne i nietuzinkowe, a teraz żali się w sieci, że wielu jej bliskich nie bierze na poważnie tego imienia, dopytując o te "prawdziwe".

Zobacz wideo Najchętniej wybierane imiona dla córek w 2022 roku

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Imię dla dziecka na cześć ulubionego dania. Wielu się to nie podoba

Ta mama postawiła na oryginalność w kwestii doboru imienia dla swojego dziecka. Postanowiła nazwać je na cześć ulubionego owocu, za którym przepada, czyli awokado, nieznacznie tylko modyfikując tę nazwę. Dziewczynka została nazwana "Avacuddo". Jednak matka dziecka, postanowiła anonimowo wyżalić się w sieci, bo nie znalazła wśród bliskich zrozumienia dla tego nietypowego wyboru.

Nazwałam córkę na cześć ulubionego dania. Ludzie twierdzą, że będą ją gnębić w szkole, ale mi się tak podoba. Nikt nie może uwierzyć, że to prawdziwe imię

- napisała kobieta na portalu reddit, której słowa cytuje dailymail.co.uk.

Okazuje się, że jako pierwsza o tym fakcie w mediach społecznościowych poinformowała babcia dziewczynki. To ona jako pierwsza pochwaliła się zdjęciem wnuczki z informacją, że otrzymała dość nietypowe imię. Wielu internautów uznało to za żart, sądząc, że to pewnie jedynie urocze zdrobnienie, a dziewczynka ma zupełnie inaczej na imię.

Może ma na imię Ava, a 'avacado' to pseudonim? Mam przynajmniej taką nadziej

- napisał jeden z użytkowników internetu, cytowany przez dailymail.co.uk.

Okazuje się, że to nie żart, a prawda, co również potwierdziła babcia dziewczynki, pisząc, że to jej "oficjalne imię".

Co sądzicie o tym nietypowym wyborze?

Więcej o: