Książę Albert jest ojcem dwojga nieślubnych dzieci. Jednak ze wszystkimi utrzymuje stały kontakt

O członku monakijskiej rodziny książęcej zrobiło się naprawdę głośno i nie bez powodu. Książę Albert ma bowiem dwoje nieślubnych dzieci, z którymi na dodatek ma stały kontakt. To z kolei nie podoba się jego małżonce, księżnej Charlene.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

Albert II Grimaldi (właściwie Albert Alexandre Louis Pierre Grimaldi) jest księciem Monako i zarazem ojcem sporej gromadki. Z żoną, Charlene Wittstock, ma on dwoje dziewięcioletnich dzieci - córkę Gabrielę, hrabinę Carladès i syna Jakuba, markiza Baux. Jednak przed poślubieniem pływaczki miał już pociechy z przynajmniej dwoma innymi kobietami. Na dodatek książę Albert utrzymuje z nimi stały kontakt, co bardzo przeszkadza Charlene.

Książę Albert jest ojcem dwojga nieślubnych dzieci. Utrzymuje z nimi stały kontakt

Książę Albert ma przynajmniej dwoje dzieci z dwoma różnymi kobietami. Najstarsza jest urodzona w 1992 roku Jaśmina Grace Grimaldi (pierwotnie Rotolo po matce, kelnerce Tamarze Rotolo). Drugim nieślubnym dzieckiem jest Aleksander Grimaldi-Coste, który urodził się w 2003 roku w Paryżu i jest synem togijskiej stewardesy Nicole Tossoukpé. Jednak nie wiadomo, czy książę Albert nie ma więcej potomstwa z nieprawego łoża. Mówi się bowiem o trojgu, a nawet więcej latorośli, jednak na pewno wiadomo tylko o Jaśminie i Aleksandrze, z którymi ojciec utrzymuje stały kontakt. A nawet więcej - syn ma własny pokój w pałacu, co nie odpowiada żonie księcia Alberta, Charlene.

Ma dwoje nieślubnych dzieci. Księżnej Charlene nie podoba się ten fakt

Jak donoszą serwisy plotkarskie, żona księcia Alberta, księżna Charlene jest bardzo niezadowolona z faktu niewierności męża. Z tego powodu pływaczką znikała z domu na długo, a w pewnym momencie media donosiły, że przebywa w zagranicznej klinice, gdzie pod okiem specjalistów wraca do zdrowia psychicznego. Co ciekawe, książę Albert, chcąc udobruchać żonę, wypłaca jej kieszonkowe w wysokości 18 milionów dolarów, jednak ona domaga się podniesienia tej kwoty. 

Copyright © Agora SA