Mama zamontowała kamerę w pokoju bliźniaków. Nie spodziewała się, co robią w nocy

Mama była zaskoczona, gdy obejrzała nagranie z niani elektronicznej. Odkryła, co bliźniaki robiły w nocy. "Dziękuję, że podzieliłaś się tym nagraniem" - komentuje internautka.

TikTok to aplikacja multimedialna umożliwiająca nagrywanie, publikowanie i wysyłanie znajomym krótkich filmików. Chociaż niektórym kojarzy się głównie z układami tanecznymi, można na niej znaleźć o wiele więcej treści. Na TikToku nie brakuje zabawnych skeczy i scenek rodzajowych, tutoriali i poradników, recenzji książek i seriali, relacji z podróży i wydarzeń rodzinnych, a także materiałów autorstwa rodziców, którzy chcą podzielić się z odbiorcami doświadczeniami związanymi z wychowywaniem dzieci.

Mama odkryła, co bliźniaki robiły w nocy

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Dni wolne od szkoły (zdjęcie ilustracyjne) Nauczyciel zwolniony ze szkoły. Praca domowa była zbyt kontrowersyjna

Zobacz wideo Sławomir i Kajra zdradzają, czy tęsknią za czasami zanim zostali rodzicami. "Dziecko w niczym nie przeszkadza"

Dopilnowanie małych dzieci może okazać się dużym wyzwaniem. Szczególnie, gdy szkraby zaczynają chodzić i robią się ciekawskie. Wielu rodziców inwestuje w nianie elektroniczne z kamerką, które mają im pomóc doglądać pociechy podczas snu. Dzięki temu gadżetowi nie muszą wstawać w nocy, aby sprawdzić, co robią dzieci.

Mama bliźniąt zamontowała kamerkę w ich pokoju. Gdy obejrzała nagranie, była zaskoczona tym, co dzieci robiły w nocy. Na filmiku widać, jak stanęły przy barierkach swoich łóżeczek. Następnie podeszły do siebie, zaczęły dotykać twarzy i głośno przy tym chichotać.

Pewnego razu, gdy moje bliźniaki były same w nocy, zaczęły wzajemnie wąchać swoje twarze. Czasami śmieją się i bawią, a innym razem przytulają

- opisała filmik TikTokerka.

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy od innych rodziców. "U nas jeden bliźniak próbował wspiąć się na drugiego. Z kolei ten drugi chciał się dostać do sąsiedniego łóżka. Chwytały się przy tym za pieluchy", "Natychmiast połóż je do jednego łóżeczka", "Nic słodszego już dziś nie zobaczę", "To najsłodsze nagranie, jakie kiedykolwiek widziałam", "Dziękuję, że podzieliłaś się tym nagraniem. Aż przypomniałam sobie moje bliźniaki. Dziś mają już 21 lat, a wciąż łączy je silna więź", "Mam to samo! Nie mogę się napatrzeć" - pisali.

Poprosiła tatę, żeby ubrał dziecko. Spojrzała na niemowlę i nie mogła opanować śmiechu Poprosiła tatę, żeby ubrał dziecko. Spojrzała na niemowlę i nie mogła opanować śmiechu

Więcej o: