Agnieszka Kaczorowska chwali się nowym pokojem córek oraz dziwnym układem łóżek. "Szybciej zasypiają"

Jak powinien wyglądać dobrze zorganizowany pokój dziecięcy? Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się swoim pomysłem, a uwagę zwraca przede wszystkim sterylny i dziwny układ łóżek. Jak sama mówi, dzięki temu dziewczynki "szybciej zasypiają".

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Poduszka minionek i ramka na obrazki. Urządzamy pokój dziecka

Wygląd pokoju najmłodszych to kwestia zarówno finansów, jak i gustu. Jedni wybierają żywe kolory i typowo dziecięce motywy, inni stawiają na stonowaną klasykę. Ciekawy pomysł na pokój dla pociech ma Agnieszka Kaczorowska, która pochwaliła się nim w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że urządziła go w bardzo nietuzinkowy sposób, co jej zdaniem ułatwia dziewczynkom zasypianie. 

Agnieszka Kaczorowska urządziła córkom pokój. "Szybciej zasypiają"

Agnieszka Kaczorowska jest mamą dwóch córeczek - dwuletniej Emilki i czteroletniej Gabrysi. Na opublikowanym na Instagramie nagraniu widać, jak wygląda pokój dziewczynek. Całość jest utrzymana w jasnych i dość stonowanych kolorach, uwagę zwraca też ascetyczny wystrój. W pokoju nie ma zbyt wielu rzeczy, jednak mimo to jest wszystko, co niezbędne. Na pewno ciekawym pomysłem jest ustawienie łóżek, które są przysunięte do siebie na kształt litery "L". Jak tłumaczy w poście mama kilkulatek, dziewczynki "szybciej zasypiają" w takim otoczeniu. Jednak zdania internautów na ten temat są podzielone - jednym bardzo się podoba taka aranżacja dziecięcego pokoju, a innym nie, co jasno wyrazili w komentarzach pod postem.

 

Pochwaliła się pokojem córeczek. Zdania internautów są podzielone

Filmik pokazujący wystrój pokoju córeczek Agnieszki Kaczorowskiej szybko zdobył popularność. Internauci mieli dość rozbieżne opinie na temat dziecięcego pokoiku. Część użytkowników chwaliła pomysł i wykonanie, pisząc, że pomieszczenie jest eleganckie i bardzo ładne. Jednak nie wszystkim podoba się takie wnętrze, stąd pojawiło się sporo wypowiedzi krytykujących ascetyczny wygląd pokoju, a zwłaszcza brak zabawek. Agnieszka Kaczorowska wyjaśniła w komentarzu, że znajdują się one w kąciku zabaw w drugim pomieszczeniu. Jednak część zabawek jest też w dziecięcej sypialni - na nagraniu widać choćby domek dla lalek czy regał pełen książeczek dla dzieci. 

Więcej o: