Mama na chwilę spuściła dziecko z oczu. Pokazała, co zrobiło po otworzeniu lodówki. "Widać nie pilnowali"

Dziewczynka, wykorzystując chwilową nieuwagę swojej mamy otworzyła lodówkę. Zanim kobieta zorientowała się, czym się zajęło jej dziecko, znacznie ucierpiał schowany w lodówce efektowny tort urodzinowy.

Więcej tematów związanych z wychowywaniem dzieci i życiem rodzinnym na stronie Gazeta.pl

"Rodzice muszą mieć oczy dookoła głowy". Brzmi banalnie i jak coś oczywistego, jednak nie każdy wie, że rodzice niektórych małych dzieci dosłownie nie mogą spuszczać ich z oczu. Chodzi przede wszystkim o ich bezpieczeństweo - maluchy nie zdają sobie sprawy, jak ryzykowne mogą być niektóre ich zachowania. Czasem trzeba też "chronić" otoczenie przed ciekawskimi maluszkami. Wiele mam przyzna, że sprzątanie kuchni po tym, jak ich dziecko znalazło mąkę i postanowiło się nią pobawić, nie należy do najprzyjemniejszych i najłatwiejszych zadań. W nieco gorszej sytuacji znajdują się rodzice, których pociechy znalazły farby i postanowiły po swojemu ozdobić mieszkanie i wszystko, co się w nim znajduje.

Zobacz wideo Dziecko dziedziczy długi i co dalej? Adwokat: Jest prawnie chronione

Lepiej nie spuszczać dzieci z oczu

Dużo mniejsze straty, chociaż może bardziej znaczące w danym momencie, poczyniła dziewczynka z poniższego nagrania. Dziecko otworzyło lodówkę, gdzie jej oczom ukazał się wielki i apetycznie wyglądający tort, który czekał tam na odpowiedni moment w czasie rodzinnej imprezy urodzinowej. 

Mała dziewczynka, wykorzystując chwilową nieuwagę mamy, postanowiła sprawdzić, czy tort smakuje równie dobrze, jak wygląda. Niewiele myśląc, zaczęła rączkami zgarniać różową masę i ze smakiem się nią zajadać. Kiedy zobaczyła to mama, zabrała córkę sprzed otwartej lodówki, ale tort znacznie już ucierpiał.

Tort w lodówceTort w lodówce Fot. Unsplash

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy rozbawionych użytkowników TikToka. Pisali: "Smacznego", "Oj daj kawałek", "Pozwól mi spróbować, sprawdzę, czy jest smaczny". Kilka osób stwierdziło: "Widać nie pilnowali dziecka", "Zepsute urodziny", "Biedny tort". Pozostaje mieć nadzieję, że solenizant (a właściwie solenizantka - wnioskując po kolorze tortu) nie miała za złe małej uczestniczce przyjęcia. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA