Pozwoliła synowi wyjść z domu w kostiumie. Nagle podszedł do dzieci i rozległ się wrzask. "Kota to nie zdziwiło"

Dzieciaki uwielbiają przebieranki. Chętnie też straszą swoich kolegów, czy koleżanki. A połączenie jednego i drugiego to już prawdziwa gratka!

Które dziecko nie lubi przebierać się w kostiumy, dzięki którym mogą, chociaż na chwilę przemienić się w ulubione postacie z bajek, jakieś stwory, zwierzęta itp. Kilkuletni chłopcy najczęściej chcą być: albo superbohaterami, albo strasznymi przestępcami, czy potworami. Wówczas mogą straszyć swoich rodziców, rodzeństwo, czy znajomych.

Zobacz wideo Wyścigi samochodów na papierze. Porusza nimi niewidzialna ręka [PRACOWNIA BRONKA]

Pewna mama pokazała na TikToku, jak pozwoliła synowi wyjść na zewnątrz w stroju, przypominającym jakiegoś przerażającego biało-czarnego stwora o długich kościstych palcach. Widać, że taka "zabawa" bardzo spodobała się chłopcu, który pędem pobiegł w stronę bawiących się na zewnątrz dzieci. Po drodze minął kota, na którym jednak jego kreacja nie zrobiła najmniejszego wrażenia. Zwierzak nawet nie zszedł mu z drogi, tylko w zabawny sposób się przyglądał, jakby pytał "hej kolego, czy wszystko ok?".

Za to dzieci, widząc nabiegającego "potwora" zaczęły uciekać z krzykiem. Chłopiec jednak na tym nie zakończył swojej zabawy i postanowił ganiać swoich przerażonych kolegów i koleżanki.

Film rozbawił internautów, którzy zwrócili przede wszystkim uwagę na kota, który wręcz ze znudzeniem przyglądał się zabawie. "Kot myśli - znowu coś robi", "Kot chyba się już do tego przyzwyczaił", "haha kot uznał, że to nie jego sprawa" - piszą w komentarzach. Wiele osób z rozbawieniem komentowało też to, jak chłopiec-potwór grzecznie przeszedł przez ulicę, najpierw dokładnie się rozejrzał, czy nic nie nadjeżdża, a potem dopiero ruszył w stronę swoich "ofiar":

Dziecko przebrane za potwora goni kobietęDziecko przebrane za potwora goni kobietę TikTok, screen, @overtime

"Pamiętaj o bezpieczeństwie przed terroryzowaniem"

- żartuje jeden z komentujących. Co ciekawe, niewiele pojawiło się negatywnych komentarzy. Ludzie raczej uważają, że dzieci mają prawo do takich zabaw, bo przecież nie mogą ciągle "grzecznie siedzieć w domu".

Więcej o: