Najbardziej wkurzone dziecko na świecie ma już trzy latka. Tak sławna mała dziewczynka wygląda teraz

Od narodzin najbardziej wkurzonego noworodka świata minęły już trzy lata. Jak dziś wygląda? Ta mała dziewczynka kompletnie nie przypomina tamtej siebie. Nie wierzycie? Koniecznie zobaczcie zdjęcia z jej niedawno obchodzonych, trzecich urodzin.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek pokazała rodzinny poranek i wywołała burzę wśród obserwujących

Isabela Pereira de Jesus urodziła się w Rio de Janeiro, 13 lutego 2020 roku przez cesarskie cięcie i stała się sławna już w momencie swojego przyjścia na świat. Nic dziwnego - dała się poznać jako "najbardziej wkurzony noworodek" na świecie. Jej nietuzinkowy wyraz twarzy, jaki został uwieczniony na zdjęciu, zdobył ogromną sławę w sieci. Jednak od tamtej pory minęło już trzy lata, a dziewczynka bardzo się zmieniła. Zobaczcie, jak wygląda dzisiaj. 

 

Jest znana jako "najbardziej wkurzony noworodek". Tak wygląda dzisiaj

Isabela Pereira de Jesus niedawno skończyła trzy latka, o czym poinformowali w sieci jej rodzice. Na Instagramie Isa Bravinha (isa_bravinha1) pojawiły się zdjęcia z urodzin "najbardziej wkurzonej" dziewczynki na świecie. Dziecko w niczym nie przypomina już obrażonego na lekarza noworodka, choć rodzice twierdzą, że jak Isabela jest zła, to robi identyczną minę, jak przy narodzinach. To idealnie obrazuje jej nietuzinkowy charakterek. Na Instagramie można zobaczyć zarówno ważne, jak i zabawne sceny z życia dziewczynki, której sława nie maleje mimo upływu czasu. 

 
 
 

Isabela Pereira de Jesus - "najbardziej wkurzone" dziecko na świecie. Jak powstało zdjęcie?

Choć niecodzienna mina tuż po narodzinach zwróciła uwagę ludzi na Isabela, to bez słynnego zdjęcia nie poznałby jej cały świat. Jak powstała fotografía "najbardziej wkurzonego" noworodka świata? Autorem jest brazylijski fotograf Rodrigo Kunstmann, który specjalizuje się w sesjach noworodkowych i niemowlęcych. Zdjęcie nowo narodzonej Isabeli uczyniło sławnym również jego samego. Obecnie jego profil na Instagramie obserwuje ponad 25 000 osób. 

Więcej o: