Tata ogolił głowę i pokazał się dzieciom. Ich reakcja przeszła jego oczekiwania

Pewien tata dwójki bliźniąt postanowił nieco zmienić swój wygląd. Ogolił głowę i pokazał się dzieciom. Mężczyzna nie przewidział jednego. Ich reakcji. Co było dalej? Zdziwienie, niepewność i płacz. Tak, te maluchy nie poznały własnego ojca.

Tata ogolił głowę i pokazał się dzieciom. Maluchy, przyzwyczajone do widoku ojca z włosami i zapewne bujnym zarostem, uznały, że mężczyzna, który co prawda mówi tak samo jak tata, ale nim nie jest. Wygląda zupełnie inaczej, a potwierdza to reakcja dwójki bliźniąt, dziewczynek, które na samym początku były zaciekawione i zdziwione, potem zdezorientowane, a na sam koniec zaczęły płakać.

Zobacz wideo "Love Island". Jay oskarża "dziewczynę z internetu" o oszustwo. Zapowiada walkę prawną

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Tata ogolił głowę. Nie takiej reakcji się spodziewał

Ten mężczyzna stwierdził, że pozbędzie się włosów. Jak pomyślał - tak uczynił. Jak to mówi stare porzekadło, "włosy nie zęby - odrosną", więc nawet jeśli nowa fryzura, a właściwie jej brak, nie spodobała mu się, za kilka miesięcy znów miałby swoją czuprynę. Jednak nie przewidział jednego. Reakcji swoich córeczek. Dwie dziewczynki, kilkumiesięczne bliźniaczki, w ogóle nie poznały swojego ojca po tej metamorfozie. Potwierdza to ich zachowanie, kiedy „nowy tata" przyszedł się z nimi przywitać.

Na początku były zaciekawione i zdziwione, potem zdezorientowane, bo usłyszały głos taty, jednak ten ktoś przecież wcale nie wygląda jak tata. Na finał nie trzeba było długo czekać. Po chwili jedna z bliźniaczek zaczęła płakać, widać na filmie, że jest wystraszona. Po kilku sekundach dołącza do niej siostrzyczka. Obie zawodzą, niczym syreny alarmowe, a wszystko przez to, że ich tata zgolił włosy.

Widzicie ich miny? One mówią: kto to? Ten koleś brzmi jak tata, ale to przecież nie tata
No i teraz trzeba zainwestować w perukę
Gdzie jest nasz tata? Oddaj naszego tatę
Trzeba było nie ścinać włosów, a teraz masz dwie małe syreny alarmowe
Widzicie, jak jedna broni drugą przed tym „nieznajomym"?

- napisali rozbawieni internauci.

Więcej o: