62-latka ma siedmioro dzieci i 17 wnucząt. Teraz poślubiła partnera młodszego o 37 lat i chce mieć kolejne dziecko

Ona ma 62 lata, on 25 lat. Chociaż dzieli ich spora różnica wieku, to jak sami uważają, jest to tylko liczba. Dla nich najważniejsza jest miłość. Poznali się wiele lat temu, jednak dopiero od niedawna są razem. W 2021 roku stanęli na ślubnym kobiercu, a teraz chcą mieć dziecko. Jednak potrzebują do tego surogatki.

Chociaż dzieli ich ponad 30 lat, to nie przejmują się tym w ogóle. Dla nich najważniejsza jest miłość i to, co dzieje się tu i teraz. Żyją chwilą i łapią każdy dzień, bo mają świadomość tego, że kiedyś nadejdzie koniec. Dwa lata temu wzięli ślub, a teraz podjęli decyzję o posiadaniu dziecka. Jednak ze względu na wiek kobiety, nie jest to łatwe, toteż szukają odpowiedniej kandydatki na surogatkę.

Zobacz wideo Sławomir i Kajra zdradzają, czy ktoś pomaga im zajmować się synem Kordianem. "Mieszka z nami od siedmiu lat"

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Dzieli ich ponad 30 lat, jednak nie ma to dla nich znaczenia. Chcą mieć dziecko

Cheryl ma 62 lata i jako kobieta, matka oraz babcia może czuć się spełniona. Ma siedmioro dzieci i aż 17 wnucząt. Jednak los miał dla niej jeszcze jedną niespodziankę. Otóż postawił na jej drodze o ponad 30 lat młodszego Qurana. Co prawda poznali się oni już dekadę wcześniej, kiedy 15-letni wówczas mężczyzna pojawił się w restauracji męża Cheryl.

Wszystko zmieniło się w 2020 roku, kiedy wpadli na siebie przez przypadek. Jak twierdzą, od razu między nimi zaiskrzyło. Już po kilku miesiącach związku, mężczyzna postanowił poprosić swoją wybrankę o rękę, a w sierpniu 2021 roku powiedzieli sobie sakramentalne tak

- czytamy na portalu kobieta.gazeta.pl.

Para wspólnie tworzy treści i wrzuca je do mediów społecznościowych. Profil na Tik Toku śledzi ponad 4 mln osób z całego świata. Podobnie jest na Instagramie. Tam też publikują i wrzucają różne treści, głównie dotyczące ich prywatnego życia. Niedawno wyznali, że chcieliby zostać rodzicami. Początkowo starali się o dziecko naturalnymi metodami, ale po miesiącach niepowodzeń, zaczynają myśleć o adopcji lub wynajęciu kobiety, która urodzi dla nich potomka.

Problemy z zajściem w ciążęProblemy z zajściem w ciążę Fot. screen Instagram / therealoliver6060

Mamy przeczucie, że surogatka albo adopcja będą lepszymi opcjami. Obie córki Cheryl przeszły histerektomię w ostatnich latach. W przeciwnym razie poprosilibyśmy którąś z nich o zostanie naszą surogatką. Chcielibyśmy, żeby dziecko było biologicznie jak najbardziej nasze

- mówił Quaran w jednym z filmików poświęconych planowaniu ciąży i posiadaniu dziecka.

Zarówno Cheryl, jak i Quaran mają świadomość tego, że pozostało im niewiele wspólnego czasu, toteż korzystają z niego, najlepiej jak potrafią. Niektóry internauci zarzucają im, że posiadanie dziecka, które, zanim zdąży dorosnąć, straci matkę - jest z ich strony bardzo egoistyczne. Jednak para absolutnie nie przejmuje się komentarzami.

Rozumiemy, że ja mogę nie być tu już tak długo jak Quran, ale wierzę w niego. Będzie świetnym ojcem

- wyznała 62-latka w jednym ze swoich filmóww na Tik Toku.

Więcej o:
Copyright © Agora SA