Dziecko otworzyło szufladę z bielizną mamy. Była zaskoczona, gdy odkryła, co zrobiło z zawartością

Dzieci uwielbiają wyjmować rzeczy z szafek. Ta dziewczynka nie wyrzuciła jednak bielizny na podłogę. Miała inny pomysł, co można z nią zrobić.

Małe dzieci uwielbiają szukać przeróżnych skarbów w szafkach oraz szufladach. Nie bez powodu rodzice wydają mnóstwo pieniędzy na specjalne zabezpieczenia, które mają uniemożliwić ich otworzenie. Życie jednak pokazuje, że często nie zdają one egzaminu, bo dzieci i tak znajdą w końcu możliwość dostania się do wnętrza "tajemniczej skrytki".

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek pokazała rodzinny poranek i wywołała burzę wśród obserwujących

Pewna mama na TikToku pokazała, jak jej córeczka, korzystając zapewne z chwili nieuwagi rodzicielki, dorwała się do szuflady z bielizną. Dziewczynka nie wyrzucała jednak całej zawartości, jak to mają w zwyczaju robić dzieci w jej wieku. O nie, nie, ona wpadła na zupełnie inny, aczkolwiek dość nietypowy pomysł. Każde figi i stringi najpierw rozkłada, ogląda, a później zakłada na szyję, robiąc sobie tym samym piękne koronkowe i kolorowe korale. Pomysł jest imponujący!

Dziecko jest bardzo skupione na swojej czynności i kompletnie nie zwraca uwagi na to, co dzieje się wokół. W sumie dlatego mówi się, że kompletna cisza w przypadku dzieci jest z reguły zwiastunem, że robią coś zakazanego.

Pod nagraniem pojawiło się kilka tysięcy komentarzy. Wielu internautów przyznaje, że dziewczynka jest przesłodka i sprawia wrażenie, jakby "wykonywała ważne zadanie". Dopytują się też, czy nie zaprezentowała nikomu swojej stylizacji, bo ich dzieciom się to zdarzyło:

Mój syn poszedł tak prosto do teścia...

Dziewczynka wyjmuje bieliznę swojej mamyDziewczynka wyjmuje bieliznę swojej mamy TikTok, screen, @babydolllllllll1

Pamiętam, jak mój młodszy brat to zrobił. Mama miała wtedy gości z kościoła. Jak go zobaczyła, to wyszła z pokoju i już nie wróciła!
Córka mojej siostry zrobiła identycznie. Moja siostra akurat była w kuchni, więc poszła tak ubrana do taty, który miał zebranie
Więcej o: