Mama nagrywała komunię syna. Gdy wracał od ołtarza, jej uwagę przykuł jeden szczegół

Mama chciała nagrać pierwszą komunię syna. Nagle zauważyła, że chłopiec wrócił spod ołtarza z kwaśną miną. Chrzestna zrozumiała powód i nie potrafiła opanować śmiechu.

TikTok to aplikacja multimedialna umożliwiająca użytkownikom oglądanie, publikowanie i wysyłanie znajomym krótkich filmików. Niektórym kojarzy się głównie z nagraniami autorstwa nastolatek i celebrytek, które chętnie nagrywały różne scenki rodzajowe i tańczyły popularne układy taneczne. Z czasem na TikToku przybyło jednak o wiele więcej treści.

Mama nagrywała komunię syna i zauważyła pewien szczegół

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Mama prowadzi dziecko na smyczy. Na kąśliwe uwagi zareagowała w nietypowy sposób Prowadzi dziecko na smyczy i ma dość kąśliwych uwag. Chwyciła obrożę i podeszła do męża

Zobacz wideo Jak się zachować w przypadku zachłyśnięcia u dziecka?

Obecnie na TikToku można znaleźć m.in. materiały z udziałem ekspertów z różnych dziedzin (np. prawników, lekarzy, naukowców), fragmenty znanych seriali i filmów, śmieszne filmiki ze zwierzętami w roli głównej, relacje z podróży i wydarzeń medialnych, recenzje książek, a także nagrania rodziców, którzy chcą podzielić się z odbiorcami doświadczeniami związanymi z opieką nad dziećmi.

Sezon komunijny zbliża się wielkimi krokami. W Polsce przyjęło się, że dzieci przyjmują sakrament w drugiej klasie szkoły podstawowej. Zwykle uroczystość organizowana jest w maju, ale w wielu parafiach rodzice już na początku otrzymują rozpiskę zajęć, w których powinny uczestniczyć ich dzieci. Ważne jet również, aby nauczyły się wymaganych modlitw i formuły spowiedzi oraz żeby potrafiły zrobić rachunek sumienia. Rodzice również przygotowują się do komunii z wyprzedzeniem. Często wynajmują kamerzystę, który nagra ich dziecko w kościele, a po wszystkim wyprawiają przyjęcie dla rodziny i bliskich.

Na TikToku opublikowano nagranie z pierwszej komunii. Widać na nim chłopca w białym garniturze, który podszedł do księdza, aby przyjąć komunię. Gdy wracał do ławki, kobieta zauważyła na jego twarzy pewien grymas.

Kiedy twój dziewięciolatek przystąpił do komunii i nie zasmakowało mu Ciało Chrystusa

- opisała.

Okazał się, że smak opłatka faktycznie nie odpowiadał chłopcu, który żuł go z wyraźnie kwaśną miną. Rozbawiona tym widokiem chrzestna, nie dała rady się powstrzymać. Parsknęła głośnym śmiechem. Jej chichot również się nagrał.

Jego chrzestna myśli, że to zabawne, więc chichocze w tle. Cóż, nadal to piękny moment. Mam łzy w oczach

- dodała mama.

Martwe dziecko w kontenerze na odzież (zdjęcie ilustracyjne) Makabryczne odkrycie w kontenerze na odzież. Było tam martwe dziecko

Więcej o: