Lekarze byli pewni, że to dziecko przyjdzie na świat martwe. Gdy mama urodziła, nagle zaczęli nagrywać

Podczas rutynowego badania, jeszcze w ciąży, przyszła mama otrzymała informację, że jej nienarodzone dziecko, nie żyje. Niedługo później rozpoczęła się akcja porodowa. Jednak to, co stało się później, zaskoczyło wszystkich. Okazało się, że nowo narodzone dziecko żyje. Zszokowani lekarze chwycili za telefon i nagrali pierwsze chwile dziecka, które miało być martwe.

Pod koniec ciąży, para rodziców z USA, usłyszała od lekarzy, że ich nienarodzony syn nie żyje. Dziecko zmarło jeszcze przed przyjściem na świat. Kobieta stanęła przed trudnym zadaniem. Miała urodzić martwe dziecko. Jednak zdarzył się cud. Chłopiec, który został uznany za martwego, chwilę po przyjściu na świat, zaczął delikatnie kwilić i się poruszać. Zszokowani lekarze chwycili za telefon i nagrali pierwsze chwile tego wyjątkowego noworodka.

Zobacz wideo Jeśli po porodzie chcesz zacząć ćwiczyć, powinnaś pójść do dwóch specjalistów. O jednym wciąż mało się mówi

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Miała urodzić martwe dziecko, jednak zdarzył się cud

Do sieci trafiło nietypowe nagranie, na którym widzimy nowo narodzone niemowlę. Jest ono sine, z trudem łapie oddech, ale żyje. Wcześniej jednak przez lekarzy zostało uznane za zmarłe. Taką informację usłyszała jego mama, która będąc jeszcze w ciąży, usłyszała, że musi teraz urodzić martwe dziecko. Jednak zdarzył się prawdziwy cud.

Inscenizacja podczas rekolekcji w Toruniu Grupa ELO wymyśliła toruńskie 'patorekolekcje'. Kim są? "Chcemy docierać do tych, dla których wiara przestała być przygodą"

Kiedy nowo narodzone dziecko, sine i opuchnięte, zaczęło się poruszać, zdziwieni lekarze od razu sprawdzili jego stan. Okazało się, że chłopiec, którego wszyscy opłakiwali, urodził się żywy. Maluch oddychał. Po zbadaniu go lekarze szybko złapali za kamerę, by nagrać ten cud narodzin.

To dziecko było uznane za zmarłe jeszcze w łonie matki. Po porodzie zaczęło oddychać

- czytamy pod opublikowanym filmem.

Nagranie stało się prawdziwym wiralem w sieci - udostępniane i komentowane przez internautów z całego świata. Wielu z nich uznało to nie tylko za cud narodzin, ale i za przeznaczenie, a samo dziecko - błogosławieństwem.

Płakałam na tym filmie. Nie wyobrażam sobie tych emocji, przez które musiała przejść matka chłopca. Najlepszego dla was
To dziecko jest cudem
Niesamowite jest to, co się stało. Lekarze orzekli, że dziecko zmarło, jednak miłość do niego, sprawiła, że przeżyło. Teraz jest bezpieczne
Ono miało przeżyć, taka była wola boża
Bóg czuwał nad tym maleństwem
Niech was Bóg błogosławi. To niesamowite, co się stało

- napisali użytkownicy TikToka.

Martwe dziecko w kontenerze na odzież (zdjęcie ilustracyjne) Makabryczne odkrycie w kontenerze na odzież. Było tam martwe dziecko

Więcej o: