Kamera nagrała, co dziecko zrobiło w nocy tacie. Mężczyzna spał i o niczym nie wiedział

Rodzice zamontowali kamerę w sypialni. Byli zaskoczeni, gdy odkryli, co robiło dziecko, gdy nieświadomy tata spał. "Zaczynam się cieszyć, że mam tylko koty" - żartują internauci.

TikTok to aplikacja mobilna służąca do oglądania, publikowania i udostępniania krótkich filmików. Początkowo zyskała na popularności za sprawą nagrał układów tanecznych, przyciągających głównie nastolatki. Z czasem przybyło jednak na niej znacznie więcej treści.

Kamera nagrała, co dziecko zrobiło w nocy tacie

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Jak się zachować w przypadku zachłyśnięcia u dziecka?

Obecnie na TikToku można znaleźć m.in. zabawne skecze i scenki rodzajowe, relacje z podróży i wydarzeń medialnych, poradniki kulinarne, materiały z udziałem ekspertów (np. lekarzy, prawników, terapeutów) oraz nagrania autorstwa rodziców, którzy chcą podzielić się z obserwatorami swoimi doświadczeniami związanymi z wychowywaniem dzieci.

Bezpieczeństwo i zdrowie pociech jest priorytetem rodziców. Niestety, dopilnowanie maluchów w każdej chwili może okazać się bardzo trudne. Chcąc ułatwić sobie to zadanie, niektórzy decydują się na zakup niani elektronicznej z kamerką, by doglądać dziecko w nocy. Zdarza się jednak, że malec nie chce spać sam i zawzięcie przychodzi do sypialni rodziców.

Na TikToku opublikowano nietypowe nagranie obrazujące, co działo się w nocy, gdy mama i tata spali. Leżące obok dziecko było wyjątkowo ożywione. W pewnym momencie chwyciło poduszkę, pochyliło się nad tatą i przycisnęło poduszkę do jego twarzy. Ten gest nie obudziły mężczyzny. Na szczęście obrócił jednak głowę na bok. Chociaż sytuacja mogła być niebezpieczna. Nie wydarzyło się nic złego. Pod filmikiem pojawiła się masa komentarzy. Niektórzy internauci żartowali z nagrania i pisali, że malec próbował wyeliminować rywala o względy mamy. Inni podejrzewali, że mężczyzna po prostu głośno chrapał, a dźwięk ten przeszkadzał dziecku.

Potem pewnie powiedziało, że za głośno chrapał
Dobrze, że wszystko się nagrało. Jeszcze oskarżyłby żonę o usiłowanie zabójstwa
Zaczynam się cieszyć, że mam tylko koty
Może potrzebował spadku na już
Wyeliminował rywala o uwagę mamy
Buziaczek na pożegnanie
I jak potem wytłumaczyć, że dziecko udusiło ojca
Bedę tęsknić za tobą, tato, ale mama jest tylko moja

- pisali.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.