Zdziwiony noworodek hitem internetu. "To ja, gdy przychodzi weekend"

Małe dzieci są "specjalistami" od robienia min. Te ich uśmieszki, grymasy i wielkie oczy są słodkim obrazem dla ich rodziców. A ci z kolei uwielbiają pokazywać rodzinie i przyjaciołom, bliższym i dalszym znajomym ich zdjęcia. Podobnie było ze zdjęciem zdziwionego noworodka, który stał się prawdziwym hitem wśród internetowej społeczności. "Jaki zawadiaka z niego" - piszą internauci, którzy nie mogą oprzeć się jego słodkiej minie.

Zdziwiony noworodek, a właściwie jego zdjęcie okazało się prawdziwym hitem internetu. Fotografia niemal z prędkością światła obiegła wszystkie popularne serwisy internetowe, rozbawiając ich użytkowników. "To ja, gdy przychodzi weekend" - prześcigają się w tworzeniu zabawnych komentarzy internauci.

Zobacz wideo Lili Antoniak zdradza, jakie obawy miał jej mąż przed drugim dzieckiem. "Wiem, jak u niego włączała się miłość do starszej córki"

Więcej informacji znajdziesz stronie głównej Gazeta.pl.

Ta mina wyraża więcej niż tysiąc słów

Zdjęcie, które stało się hitem internetu, przedstawia słodkiego noworodka, który swoją miną wyraża więcej niż tysiąc słów. Jak podaje portal dailypostimes.com, to dziecko to Taika Yamada. Jego mamą jest Tajka, a ojcem Japończyk. Chłopiec przyszedł na świat 9 grudnia w Japonii, ważąc 3,6 kg. Matka Taika Yamady, Siriluck Yamada, była zaskoczona, gdy wizerunek jej syna nagle zwrócił uwagę wielu użytkowników internetu, nie tylko w Tajlandii, ale także w innych krajach.

9-latek odzyskał żółwia po 7 miesiącach 9-latkowi uciekł żółw. Zwierzę wróciło do domu dzięki operatorowi sieci

Seria zdjęć słodkiego bobasa o śmiesznych minkach szybko przyciągnęła uwagę użytkowników serwisów internetowych. W kilka minut pojawiło się setki udostępnień i komentarzy.

Spójrz na dziecko, tak niewinne, urocze i psotne. Im bardziej na nie patrzę, tym bardziej chcę je przytulić!
Rodzice patrzący na swoje dzieci w ten sposób prawdopodobnie nie chcą wychodzić przez cały dzień. Czyje dziecko jest tak piękne? Nie wiem
To ja, gdy przychodzi weekend
Jaki zawadiaka z niego
Weekendzik?
Śliczności
Ja? Pięny? Oj dzięki za ten komplement. Zawstydziłem się
Też chce takiego bobasa
On mówi, że właśnie zrobił wielką kupę. Pora na zmianę pieluszki
Mam taką samą minę, na widok koleżanki, z którą umówiłam się na małego drineczka

- piszą rozbawieni użytkownicy FB.

Kot pociesza dziewczynkę Dziewczynka zanosiła się łzami. Kot przyszedł, aby ją pocieszyć. Ten gest chwyta za serce

Więcej o: