Wielkie łyse czoło młodszego brata było zbyt wielką pokusą dla siostry. Okazała się miłośniczką tatuaży

Starsze rodzeństwo często ma niezwykłe pomysły względem młodszego. Ta dziewczynka postanowiła, że "ozdobi" głowę swojego braciszka. Trzeba przyznać, że wpadła na ciekawy pomysł.

Dzieci mają niesamowite pomysły. Ich wyobraźnia robi często wrażenie nie tylko na rodzicach, ale i wszystkich wokół. Rzadko się zniechęcają, a jeśli już, to zaraz wpadają na nowy plan, który wymaga zrealizowania.

Zobacz wideo Czy nauczyciel może mieć tatuaże? "Moi uczniowie zareagowali dobrze"

Starsze rodzeństwo (a szczególnie dziewczynki) często traktuje młodsze jak żywe lalki, które można ubierać, wozić w wózku, karmić, a nawet... ozdabiać. Na Instagramie pojawiło się nagranie, które pokazuje, jak na ten ostatni z pomysłów wpadła pewna kilkuletnia dziewczynka.

Dzieci Rodzeństwo zostało na chwilę samo. Nagle tata dostrzegł, co zrobiło z bratem

Można podejrzewać, że dziecku nie spodobała się łysa jeszcze główka młodszego brata. A skoro brakowało włosków, w które można byłoby wpiąć jakąś spinkę, kokardkę, czy cokolwiek innego, dziecko wymyśliło inny pomysł, co zrobić, by brat był "ładniejszy".

Helen co ty robisz? Co tu się dzieje

- słyszymy pytanie mamy. Oznacza to, że dziecko raczej nie skonsultowało z nią swojego pomysłu.

Siostra robi bratu tatuaż na głowieSiostra robi bratu tatuaż na głowie Instagram/@jukinmedia

Na nagraniu widzimy, jak dziewczynka trzyma mokrą pieluszkę, czy ściereczkę na głowie brata. Po chwili ją zdejmuje, to samo robi z białą kartką. Wówczas naszym oczom ukazują się piękne, czerwone kwiaty, które ozdabiają znaczną część łysej główki malucha. Trzeba przyznać, że chłopiec wydaje się być zadowolony z nietypowych zabiegów siostry, aczkolwiek bez wątpienia nie zdaje sobie sprawy z tego, co się dokładnie dzieje. Z kolei mama na jego widok dostała ataku śmiechu.

5-latek pomagał kangurować ojcu nowonarodzone rodzeństwo 5-latek pomagał kangurować ojcu nowo narodzone rodzeństwo. Zdjęcie jest hitem w sieci

Siostra dziecka jest bardzo zadowolona ze swojego "dzieła", przy czym należy podkreślić, że na jej czole (i nie tylko) również można dostrzec kwiecisty tatuaż. Ciekawe, czy gdy brat podrośnie, także będzie się zgadzał na takie zabawy? Można bowiem podejrzewać, że starszej siostrze pomysłów na nie z pewnością nie zabraknie. 

Więcej o: