Dziewczynka zanosiła się łzami. Kot przyszedł, aby ją pocieszyć. Ten gest chwyta za serce

Często mówi się, że zwierzęta są najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Ten kot, udowadnia, że to prawda.

Zwierzęta domowe często stają się poniekąd członkami rodziny. Są też wspaniałymi przyjaciółmi, oddanymi i bezwarunkowo kochającymi swoich właścicieli.

Zobacz wideo Czy istnieje coś słodszego niż mały kotek? Zdecydowanie nie

Pewna mama pokazała, jak kot zareagował na płacz jej córki. W podpisie pod nagraniem zapobiegawczo dodała, że jej dziecku nie dzieje się żadna krzywda i reakcja jest udawana, by wymusić ustępstwo na rodzicielce.

Gdy dziewczynka płacze, w pewnym momencie na jej kolana wskakuje kot, który bacznie się jej przygląda i po chwili... szuka miejsca, by się położyć i ją przytulić. Widok jest totalnie rozczulający. Dziewczynka nawet na kilka sekund przestała płakać, by wziąć zwierzaka na ręce i wygodnie ułożyć.

Dlaczgo koty maja wąsy? Mają większe znaczenie niż myślisz Dlaczego koty mają wąsy? Pełnią funkcję kociego Walkie-Talkie

Nagranie wzbudziło ogromne zainteresowanie. Pojawiło się pod nim kilka tysięcy komentarzy. Wiele osób podkreślało, że więź, jaka może łączyć człowieka i kota lub psa, jest naprawdę wyjątkowa.

Każdy, kto ma koty, wie, że to bardzo charakterne stworzenia, ale również bardzo, ale to bardzo troskliwe, czułe i opiekuńcze
Sposób, w jaki siada na jej kolanach, żeby ją pocieszyć. Omg szlocham...
Mój kot robi to samo, kiedy widzi, że płaczę
Kot mówi: nie płacz, jestem tu, przytulmy się

Kot pociesza płaczącą dziewczynkęKot pociesza płaczącą dziewczynkę TikTok, screen, @chelsbest

Wiele osób zwróciło także uwagę na stosunek dziewczynki względem kota. Mimo że była w złym humorze i płakała, to bardzo delikatnie wzięła go na ręce i przytuliła:

Jak miło jest widzieć, jak dziecko szanuje zwierzę
Mimo że była zdenerwowana, to widać, że kot jest dla niej ważny

- piszą komentujący.

Pasażer próbował przemycić kota w bagażu podręcznym. Zdradziło go zdjęcie rentgenowskie na lotnisku Próbowała przemycić kota w walizce. "Kot-astroficzny błąd!"

Są też tacy, którzy przyznają, że z zazdrością patrzą na reakcję kota, ponieważ ich zwierzaki nie chcą się przytulać, mało tego niektóre nawet gryzą, czy drapią, gdy ktoś próbuje to zrobić:

Mój kot mnie gryzie, kiedy próbuję go przytulić
Mój kot zaczyna mnie brutalnie gryźć kiedy płaczę

- żalą się niektórzy.

Na szczęście w większości przypadków koty są "przytulaśne" i uwielbiają okazywaną im miłość. 

Więcej o: