To miał być spokojny, dziecięcy występ. Nikt nie przewidział, co zrobi chłopiec w czerwonym sweterku

Zorganizowano występ dla dzieci. Gdy wyszły na scenę i zaczęły śpiewać, jeden chłopiec postanowił improwizować. "Uwolnił wewnętrznego dinozaura, którego skrywał głęboko w środku" - żartują internauci.

TikTok to aplikacja multimedialna, która stale zyskuje na popularności. Umożliwia użytkownikom nagrywanie, oglądanie i komentowanie krótkich filmików o dowolnej tematyce. Początkowo pojawiały się na niej głównie materiały nagrywane z myślą o młodzieży, ale szybko przybyło treści przeznaczonych także dla starszych odbiorców.

Chłopiec zaskoczył wszystkich podczas szkolnego występu

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Mama odprowadza dziecko do przedszkola Pani z przedszkola skarży się na rodziców. "Krzyczą na nas przy dzieciach"

Zobacz wideo Jak prawidłowo udzielić dziecku pierwszej pomocy?

Obecnie na TikToku można znaleźć m.in. relacje z podróży i wydarzeń rodzinnych, poradniki i tutoriale, śmieszne filmiki ze zwierzętami w roli głównej, zabawne skecze i scenki rodzajowe oraz nagrania układów tanecznych. Nie brakuje tam również materiałów autorstwa rodziców, którzy chcą podzielić się ze swoimi odbiorcami doświadczeniami związanymi z wychowywaniem dzieci.

W szkołach i przedszkolach organizowane są przedstawienia, których celem jest rozwój zainteresowań wśród najmłodszych, nauka śpiewu oraz tańca. Dzieci często występują przed publicznością złożoną z rodziców chętnie nagrywających ich poczynania. Bywa jednak, że podejście maluchów do przedstawień może zaskoczyć dorosłych.

Na TikToku opublikowano filmik ze szkolnego występu, na którym nie wszystko poszło zgodnie z planem. Mały chłopiec w czerwonym sweterku niespodziewanie zaczął głośno krzyczeć, zagłuszając wszystkich uczniów. Zaskoczone dzieci nie przestały śpiewać.

Pod nagraniem pojawiła się masa komentarzy od internautów. Niektórzy żartowali, że w przyszłości wyrośnie na fana heavy metalu.

Mały ma swój styl wokalny
Wierzę, że tak miało być
Pewnie planował to od wielu dni
Uwolnił wewnętrznego dinozaura, którego skrywał głęboko w środku
I tak zaczęła się jego heavymetalowa kariera
Zasłużył na Oscara
Obejrzałem ten filmik, zacząłem się śmiać, a ludzie wokół mnie nie wiedzieli dlaczego
Śpiewał z całej swojej duszy
Po prostu chciał zostać usłyszany
Gdy dzieci robią coś pod presją, potrafią zachowywać się w nieprzewidywalny sposób

 - pisali.

'Patorekolekcje' w Toruniu W Toruniu głośno o "patorekolekcjach". "Nie chcę, aby dzieci oglądały"

Więcej o: