Matka była w szoku, kiedy zobaczyła, co kot robi jej dziecku. "To niebezpieczne"

- Moja córka właśnie wyszła spod prysznica i krzyknęła, żebym weszła do innego pokoju. Przyszłam więc do sypialni i zobaczyłam to - napisała wyraźnie zdziwiona matka, która dostrzegła w sypialni kota stojącego na jej maleńkim dziecku.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

TikTok cieszy się niezwykłą popularnością na całym świecie, szczególnie chętnie korzystają z niego także rodzice. Przypomina on Snapchata w połączeniu ze Spotify, który pozwala na tworzenie krótkich nagrań zmiksowanych z popularnymi utworami muzycznymi. Każdego dnia miliony użytkowników nagrywają i oglądają filmiki, które pojawiają się w aplikacji. Na TikToku znajdziemy różnego rodzaju poradniki i tutoriale, zabawne scenki rodzajowe, treści podróżnicze, parentignowe oraz modowe. Nie brakuje tam również nagrań z udziałem rodziców, dzieci i ich zwierząt. Tym razem jednak z matek pokazała sytuację, która mrozi krew w żyłach. 

Zobacz wideo Jakie moce chciałyby mieć dzieci i dlaczego dorośli piją kawę?

Matka wybiegła spod prysznica i zobaczyła, co kot robi dziecku. "To niebezpieczne"

Pewna matka podzieliła się w sieci nagraniem, w którym pokazała, co kot zrobił jej dziecku, podczas kiedy ona zostawiła je zaledwie na chwilę. 

Moja córka właśnie wyszła spod prysznica i krzyknęła, żebym weszła do innego pokoju. Przyszłam więc do sypialni i zobaczyłam to

- napisała wyraźnie zdziwiona matka, która dostrzegła w sypialni kota stojącego na jej maleńkim dziecku. Choć sam kadr wyglądał dość niebezpiecznie, co zauważyli komentujący nagranie, to na szczęście dziecku nic się nie stało. Kot został przegoniony, a maluszek mógł spokojnie kontynuować sen. 

To niebezpieczne!
Dobrze, że dziecku nic się nie stało. Nie wygląda to dobrze.
Ojej, bałabym się zostawić samo dziecko z takim kotek. Jakbym wydrapał jej oko?
Nie wiedziałam, że koty mogą zrobić takie rzeczy

- pisali internauci.

6-latek zadał pytanie, którego boją się wszyscy rodzice. 'Udało się wybrnąć' Spytał tatę, skąd się biorą dzieci. Ten zadał synowi dwa pytania i wybrnął po mistrzowsku

Korzyści z posiadania zwierzęcia w domu

Zwierzak w domu to nie tylko mnóstwo radości, ale również wspaniała okazja, aby nauczyć dziecko troski i odpowiedzialności. Plusów z posiadania kota w domu, w którym wychowuje się dziecko jest mnóstwo. Niektórzy specjalnie decydują się na zakup zwierzęcia, gdy rodzi się maluch. Posiadanie czworonożnego towarzysza zapobiega stanom depresyjnym, zmniejsza poziom stres i lęku. Poza tym rozbudza u dziecka ciekawość, uczy cierpliwości, a także odpowiedzialności czy wrażliwości na cierpienie innych. Dziecko stara się nadążyć za czworonogiem, więc dorównuje mu także fizycznie.

Mama zostawiła dziecko samo w salonie. Kamera uchwyciła, co nagle zrobił szczeniaczek Mama zostawiła dziecko w salonie. Kamera uchwyciła, co nagle zrobił szczeniaczek

Więcej o: