Jadła obiad, gdy zobaczyła powiadomienie z niani elektronicznej. To, co zobaczyła, przeraziło ją

Większość współczesnych rodziców korzysta z niani elektronicznej. Dzięki temu mogą widzieć, co dzieje się z ich dzieckiem - czy śpi, bawi się, a może płacze i trzeba do niego pójść. To, co zobaczyła na kamerce pewna mama, jest jednak przerażające.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Nianie elektroniczne, to świetna sprawa. I bardzo wygodna. Rodzic nie musi być ciągle w tym samym pomieszczeniu ze swoim dzieckiem, by wiedzieć, co robi. Wystarczy, że spojrzy na ekran i wie, czy maleństwo śpi, czy wręcz przeciwnie, płacze i czeka, aż ktoś przyjdzie.

Zobacz wideo Ciapur wierzy w duchy i nawet próbuje je wywoływać! Z sukcesami? [Lista Plotka]

Czasem może się jednak okazać, że rodzic ujrzy na ekranie coś, czego kompletnie się nie spodziewa:

Złapaliśmy coś przerażającego na naszej elektronicznej niani

- opowiada Ashley Meredith z USA na swoim TikToku.

Dron uchwycił tajemniczy kształt w lesie Cannock Chase. "Czarnooka dziewczynka" uchwycona przez drona. Jej duch straszy tu od dekad

Pewnego razu, gdy jadła obiad ze swoimi bliskimi, na jej telefon przyszło powiadomienie. Dzieje się tak, kiedy w pokoju dziecka wykryty zostanie ruch lub pojawią się jakieś dźwięki.

To są zdjęcia, które dostaję z mojej elektronicznej niani – wykrywa twarz, ruchy, dźwięk, wszystko… Wysyła je prosto na mój telefon, więc mogę zobaczyć, co się dzieje z dzieckiem

– wyjaśnia Meredith.

Zazwyczaj przychodzące powiadomienia nie są niczym nadzwyczajnym. Tym razem, cała rodzina oraz dziecko byli razem. Więc kto mógł być w pokoju?

Więc oczywiście myślę sobie: o mój Boże, ktoś jest w moim domu

- relacjonuje kobieta.

Tajemnicza twarz na ekranie elektronicznej nianiTajemnicza twarz na ekranie elektronicznej niani TikTok, screen, @ashleymeredith1529

Gdy spojrzała na telefon, bardzo się wystraszyła. Na ekranie zobaczyła tajemniczą twarz.

To wyraźnie twarz i to nie jest moje dziecko.

- mówi Meredith.

Kobieta przyznaje, że nie ma pojęcia, co to może być. Informuje także, że jest to jedyny film, którego nie może odtworzyć. Jest przerażona i pyta internautów, czy mają podejrzenie, co się wydarzyło. Przyznaje, że mieszka w tym domu dopiero od kilku miesięcy, jednak nic niepokojącego wcześniej się nie działo. W kolejnych swoich nagraniach opublikowała tajemniczą twarz, która została poprawiona w specjalnych programach komputerowych, dzięki czemu zdjęcie jest lepszej jakości.

Po tych wszystkich przerażających rzeczach, które dzieją się w moim domu, uświadomiłam sobie, że nie wiemy wszystkiego

- powiedziała na jednym z kolejnych nagrań.

'Duch' Gwiazda filmu "Duch" zmarła w wieku 13 lat. Nad filmem ma ciążyć klątwa

Awaria elektronicznej niani, zdjęcie a może duch?

Internauci mają różne teorie, co może oznaczać twarz, która pojawia się na ekranie elektronicznej niani. Niektórzy uważają, że kobieta ma do czynienia ze zjawiskiem paranormalnym, być może w jej domu pojawił się duch. Inni szukają bardziej racjonalnych wytłumaczeń, jak np. awaria urządzenia:

Widziałam, jak taka sytuacja zdarzyła się komuś innemu. Okazało się, że jest to zdjęcie na materacu znajdującym się w łóżeczku, które przebijało przez prześcieradło
Aplikacja mogła zostać zhakowana
Przyglądałam się na łóżeczko twojego syna na innym filmie. Zauważyłam, że prześcieradło ma dużo szarości i bieli. Może to ta szara część kształtuje twarz?
To może być duch
Może sprawdź historię swojego domu. Zobaczy, czy nic się tam nie wydarzyło

Niektórzy radzą kobiecie, by wezwała specjalistów od zjawisk paranormalnych, którzy sprawdzą, czy w jej domu faktycznie może być duch i czy wyczuwalna jest jakaś negatywna energia, której powinna się obawiać.

Więcej o: