Dni wolne od szkoły w kwietniu 2023. Uczniowie już się cieszą, bo nie będzie dużo nauki

Dni wolne w kwietniu 2023 to jeden z głównych tematów wśród uczniów. Wertują oni karty kalendarza w poszukiwaniu nie tylko ilości pozostałych dni do wakacji, ale przede wszystkim wolnego od zajęć w szkole. Okazuje się, ze kwiecień przyniesie im wiele dobrego. Pierwsza okazja do odpoczynku, nadarzy się już za niecałe dwa tygodnie.

Dni wolne od szkoły w kwietniu 2023, czyli okazja nie tylko do lenistwa, ale przede wszystkim odpoczynku i naładowania baterii. Przemęczeni nauką i szkolnymi obowiązkami uczniowie, poszukują wszelkich okazji do pozostania w domu, aby chociaż na chwilę móc zapomnieć o sprawdzianach, egzaminach i pracach domowych. Taka okazja nadarzy się już niedługo. Przedstawiamy szczegółowe informacje.

Zobacz wideo Co rozczarowało Kasię i Kornela w "Love Never Lies"?

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Dni wolne od szkoły w kwietniu 2023

Kwiecień to miesiąc, w którym wielu uczniów już zaczyna przeglądać karty kalendarza w poszukiwaniu nie tylko wolnego od szkoły, ale przede wszystkim sprawdzać ile pozostało dni do wakacji. Chociaż upragniona przerwa wakacyjna dopiero za trzy miesiące, to zanim uczniowie usłyszą ostatni szkolny dzwonek - jeszcze kilka okazji do świętowania. Dni wolnych od zajęć szkolnych w kwietniu będzie całkiem sporo. Za chwilę rozpoczyna się przerwa świąteczna z okazji świąt wielkanocnych, a to daje uczniom aż sześć dni wolnego (łącznie z weekendem).

Ferie wiosenne 2023Ferie wiosenne 2023 Fot. Gazeta.pl

Przerwa wielkanocna rozpoczyna się 6 kwietnia (czwartek) i potrwa do 11 kwietnia (wtorek). Oznacza to, że uczniowie zawitają do szkoły dopiero w środę, 12 kwietnia.

Uczniowie piszą recenzje swoich szkół. "Woźne są agresywne". Uczniowie wymyślili nową zabawę, efekty na Google Maps

W przypadku trzech dni - Wielkiego Czwartku, Wielkiego Piątku oraz wtorku po świętach dzieci z pierwszych trzech klas szkoły podstawowej, będą mieć zapewnioną opiekę w szkole. To będą dni bez zajęć szkolnych, toteż jeśli rodzice nie będą mieć wtedy urlopu, mogą zaprowadzić młodsze dzieci do szkoły. Jednak należy ten fakt wcześniej zgłosić w placówce.

Mama upolowała kurtkę w wyjątkowej cenie Upatrzyła w Primarku kurtkę dla syna. Cena przy kasie ją zaskoczyła. Zapłaciła inną kwotę niż na metce

Więcej o: