Kupiła córce buty na Vinted. Przyszły w opłakanym stanie. Zrobiła z nich perełki dzięki sekretnemu składnikowi za 35 zł

Czasem wystarczy prosty trik, by ze zniszczonej rzeczy zrobić prawdziwą perełkę. Ta mama kupiła swojej córce używane buty. Ten trik sprawił, że wyglądają jak nowe.

Rodzice chętnie kupują swoim dzieciom ubrania z drugiej ręki. Jest to nie tylko ekologiczne podejście do życia, ale też spora oszczędność. Szczególnie że dzieciaki i tak w zastraszającym tempie wyrastają z ubrań i butów. Często jest tak, że założą jakąś rzecz zaledwie kilka razy, a później już jest za mała.

Zobacz wideo Jak usunąć trudne plamy? Domowe sposoby

Pewna mama z Wielkiej Brytanii kupiła swojej córce buty na Vinted. Na platformie sprzedażowej wpadły jej w oko buty Adidas i Converse, które były bardzo tanie. Niestety były brudne i poplamione.

Te małe Adidasy były brudne, ale za 2 funty wiedziałam, że mogę je uratować.

- stwierdziła kobieta.

Owsiki u dziecka: objawy, leczenie, zapobieganie. Zdjęcie ilustracyjne Domowe sposoby na owsiki. Jak leczyć owsiki u dzieci?

Pokazała, jak w prosty sposób nadać butom nowy wygląd. Najpierw nalała gorącej wody, a później dodała "sekretnego składnika". Czym jest? To Napisan, detergent przeznaczony do prania dziecięcych ubrań.

Napisan jest kluczem do prania wszystkich butów sportowych, to absolutnie niesamowita rzecz

- zdradza TikTokerka.

Poplamione i brudne buty należy przez godzinę moczyć w przygotowanym roztworze. Później wystarczy wyszorować je szczotką i włożyć do prania w 60 stopniach.

Właśnie zaczęłam szorować buty szczoteczką do paznokci. To była zwykła szczoteczka ze sklepu za funta

- zdradza na nagraniu.

Przeziębienie Domowe sposoby na przeziębienie. Jak sobie radzić zanim trafimy do lekarza?

Jak wyczyścić buty dzieckaJak wyczyścić buty dziecka TikTok, screen, @journeytomumof2

Pokazuje, jak po kilku minutach szorowania i uprania butów w pralce, wyglądają jak nowe. Aż trudno uwierzyć, że tak zniszczone buty, można doprowadzić do stanu używalności. Pod filmikiem pojawiło się mnóstwo komentarzy mam, które są zachwycone zaprezentowanym trikiem, wiele z nich ma zamiar go przetestować:

Wow! Robi wrażenie, po wyczyszczeniu buty wyglądają jak nowe
Niesamowite!
Dziękuję za wskazówki! Mam pudełko z bucikami dla malucha po moich siostrzeńcach i zastanawiałam się, jak je dobrze wyczyścić
Wglądają świetnie!
Zainspirowałaś mnie. Zawsze chciałam mieć kickersy dla mojej córki, ale nie chciałam płacić 40 funtów. Kupiłam za 4 funty i mam nadzieję, że je wyczyszczę
Więcej o: