Na USG dostrzegli coś dziwnego. Rodzice twierdzą, że widzieli Jezusa

Alicia Zeek i jej partner Zac Smith spodziewają się dziecka. Para nie uważa się za przesadnie religijnych. Dlatego tak trudno było im uwierzyć w to, co zobaczyli na USG wykonanym pod koniec ciąży.

Trzecia ciąża

Alicia Zeek i jej partner Zac Smith właśnie zostali rodzicami. To już trzecie ich dziecko. Dwoje dzieci niestety urodziło się z kilkoma wadami genetycznymi – mają między innymi rozszczep podniebienia. Pierwsza córka pary cierpi dodatkowo na polidaktylię. Wada wrodzona spowodowała, że dziewczynka urodziła się z dodatkowymi kciukami u obu rączek.

Podczas trzeciej ciąży Alicia była przerażona. Wciąż bała się o zdrowie trzeciego dziecka. Bała się praktycznie przez całą ciążę. Dopiero pod koniec trzeciego trymestru się uspokoiła.

Na szczęście trzecie dziecko pary jest zupełnie zdrowe. Podczas porodu nie było żadnych komplikacji i w 2017 roku Alicia została po raz trzeci mamą. Do wesołej gromadki dołączyła córeczka. Para wychowuje więc dwie dziewczynki i jednego chłopca.

Zobacz wideo Na ostatnim usg córeczka Katy Perry pokazała jej środkowy palec

Niezwykłe USG

Co sprawiło, że Alicia nabrała wiary w to, że wszystko będzie dobrze? Co takiego zobaczyła na ostatnim USG? Okazuje się, że dostrzegli na zdjęciu USG… Jezusa.

Do oczu napłynęły mi łzy, kiedy to zobaczyłem, nie mogłem wykrztusić z siebie słowa. Niemal nie mogłem uwierzyć w to co widzę!

– komentował ojciec Zac Smith.

Alicia uwierzyła, że wszystko będzie dobrze.

Nie wiem, czy był to anioł, Bóg, czy Jezus. Nazwij to jak chcesz, ale ja traktuję to, jako błogosławieństwo

– powiedział Zac.  

Więcej o: