Wśród ciężarnych ten balsam to hit na rozstępy, okazuje się, że pomoże też w walce z uporczywymi owadami

- Chociaż nie jest to środek owadobójczy, powstrzymuje muszki i łagodzi swędzenie - przekonują internauci. Okazuje się, że popularny wśród kobiet w ciąży balsam ma też zupełnie niespodziewane zastosowanie.

Gotowe rozwiązanie

Gryzą was komary? Ręka do góry, jeśli jesteś osobą, którą zawsz gryzą! Nieważne, co zrobisz, jak się ubierzesz, komary i tak znajdą do ciebie drogę. Tak, znamy to dobrze. I mamy świetne rozwiązanie.

Wiele rad na temat pogryzień przez owady można wyczytać w internecie. Ta, którą w facebookowej grupie „Every Caravan & Camping" zamieścił pewien internauta, wydaje się zbyt banalna, aby zdziałać cuda. A jednak!

Zobacz wideo Pięć sposobów na uciążliwe insekty. Jak pozbyć się mrówek, muszek czy komarów?

Mężczyzna przekonuje, że świetnym sposobem na odstraszanie komarów jest balsam do ciała Palmer's Coconut Oil Formula. Duże opakowanie (400 ml) można kupić już za 30 złotych w sieci.  Cena jest więc też zachęcająca. A co z działaniem?

Moja żona i ja zatrzymujemy się na parkingu dla samochodów dostawczych, gdzie muszki są absolutnie okrutne. Miejscowy dał nam ten produkt i chociaż nie jest to środek owadobójczy, wydaje się, że powstrzymuje on gryzienie muszek, a po ugryzieniu łagodzi swędzenie

— napisał w grupie.

Internauci potwierdzają

Czy balsam naprawdę działa? To najlepszy środek odstraszający owady zdaniem naprawdę wielu osób.

Dobry pomysł. Wszystko, co ma silny zapach, pomoże je odstraszyć. Duża warstwa na stopy i nogi lub gdziekolwiek i działa
Ktoś inny zna twoją tajną broń. Też stosujemy! Cudowny!
Miałam ten kokosowy balsam Palmer's i właśnie go przetestowałam. Przez pół godziny podlewałam ogród. Ani jednego ugryzienia

- czytamy w komentarzach.

Jeśli działa, warto spróbować. Pamiętajmy jednak, że produkt nie został specjalnie przetestowany jako preparat odstraszający komary. Ale jeśli fani nawilżonej skóry, mogą cieszyć się dodatkową ochroną przed komarami, to czemu by z tego nie skorzystać? Co ciekawe ten balsam jest prawdziwym hitem także wśród innej grupy konsumentów. Kobiety w ciąży polecają go w walce z rozstępami.

Więcej o: