Kamera uchwyciła, co robiła w nocy mama w pokoju dziecięcym. "Aż wstrzymałam oddech"

Mama długo próbowała uśpić dziecko, które zmagało się z regresem snu. Gdy odniosła sukces, musiała niczym ninja wyślizgnąć się z łóżeczka. Jej zmagania zarejestrowała kamera z niani elektronicznej.

Opieka nad małymi dziećmi niesie ze sobą wiele wyzwań. Gdy malec zaczyna chodzić, rodzice muszą mieć oczy dookoła głowy. Niestety, w praktyce bardzo ciężko jest bez przerwy go pilnować. Niektórzy decydują się więc na zakup niani elektronicznej z kamerką. Ten sprytny gadżet zamontowany w pokoju dziecięcym, pozwala sprawdzić bez wstawania z łóżka, czy pociecha śpi.

Kamera uchwyciła, co robiła w nocy mama w pokoju dziecięcym

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Co zrobić w przypadku oparzenia u dziecka?

Tata uczył córeczkę, jak się ładnie uśmiechać Tata próbował nauczyć córkę, jak się uśmiechać. Jej próby bawią do łez

Mama opublikowała na swoim profilu na TikToku nietypowe nagranie z niani elektronicznej. Na początku podkreśliła, że jej dziecko zmaga się z regresem snu.

Regres snu to chwilowe pogorszenie jakoś snu dziecka. Pojawia się zazwyczaj, gdy raz maluszek spokojnie przesypia prawie całą noc, a podczas kolejnej nie może zasnąć, budzi się i nie ma ochoty na drzemki w ciągu dnia. Regres snu może trwać od kilku dni, do kilku tygodni. Maluch jest wówczas płaczliwy, ma gorszy apetyt i potrzebuje większego kontaktu z rodzicami. Ten problem zazwyczaj znika naturalnie, równie szybko, jak się pojawił. Ten czas może być jednak szczególnie męczący dla rodziców.

Mama z TikToka leżała wraz z maluszkiem w łóżeczku dziecięcym, czekając, aż ten zaśnie. Gdy w końcu mu się udało, musiała wyjść z łóżka tak, aby nie obudzić dziecka. Bardzo powoli zsunęła się na dywan, a gdy zdołała bezszelestnie na niego opaść, odetchnęła z wyraźną ulgą.

Pod nagraniem pojawiła się masa komentarzy od innych rodziców.

I nagle strzela kolano i po spaniu
Jakbym widziała siebie
Aż wstrzymałam oddech. Z tym regresem snu u dzieci nie ma żartów
Regres snu u dwulatka był najgorszy. Nie sądziłam, że to przetrwam
Pamiętam czołganie się po podłodze, gdy w pokoju spały dwa maluchy z regresem snu. Musiałam być, jak ninja
Na początku sądziłam, że na tym filmiku uchwycono jakieś zjawisko paranormalne
Udało ci się!

- pisali.

Sylwia Bomba Sylwia Bomba powiedziała córce o śmierci taty. Takiej reakcji się nie spodziewała

Więcej o: