Tata próbował nauczyć córkę, jak się ładnie uśmiechać. Patrzył na jej starania i śmiał się do łez

Tata próbowali nauczyć córeczkę, jak się szeroko i ładnie uśmiechać. Niestety dziewczynka nie do końca zrozumiała, o co w tym chodzi. Jej nieudane próby uśmiechania się rozbawiły do łez nie tylko tatę, ale i internautów.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Buźki ziemniaczane z uśmiechem

Wydawałoby się, że uśmiechanie się to naturalna reakcja i nie trzeba się tego uczyć. Ta dziewczynka jednak nie do końca rozumiała, czym jest uśmiech. Jej tata postanowił jej pokazać, jak to ma wyglądać, ale niezbyt mu się to udało. Komiczne próby uśmiechania się w wykonaniu kilkulatki zostały nagrane i opublikowane w mediach społecznościowych, gdzie szybko zdobyły popularność.

Mama kanguruje dziecko Jak zbudować więź z dzieckiem. Zobacz, dlaczego kangurowanie jest ważne

Tata uczył córkę uśmiechania się. Jej starania bawią do łez

Na koncie użytkownika @kennedyspickler pojawiło się jakiś czas temu nagranie, na którym siedzi w samochodzie i próbuje uczyć córeczkę uśmiechania się. Tłumaczył dziewczynce, jak to powinna zrobić, ale niestety nie zrozumiała zbyt wiele. Choć tata powtarzał, że ma nie marszczyć nosa i zachowywać się, jakby była szczęśliwa, to kilkulatka robiła dokładnie na odwrót. W efekcie zamiast radosnego uśmiechu na jej buzi pojawiały się gniewne grymasy, które rozbawiły zarówno jej tatę, jak i internautów, którzy obejrzeli zabawne nagranie.

Rola dotyku w rozwoju dziecka Dotyk w rozwoju dziecka, dlaczego jest tak ważny i jaki ma wpływ na malucha

Dziewczynka ćwiczyła uśmiechanie się. Zabawny filmik szybko zdobył popularność

Filmik z komicznymi próbami uśmiechania się przez dziewczynkę bardzo przypadł do gustu użytkownikom TikToka, gdzie stał się wiralem. Nagranie zebrało do tej pory ponad dwa miliony polubień i prawie siedem tysięcy komentarzy. Internauci są zachwyceni uroczym dzieckiem:

Uwielbiam sposób, w jaki się uśmiecha. Jest taka urocza!
To mi przypomina scenę z Terminatora 2, gdy John Connor próbował nauczyć Terminatora uśmiechania się.
Połaskocz ją. Wtedy będzie uśmiechać się naturalnie.
To ja, kiedy ktoś mi mówi "uśmiechnij się".
Ona uśmiecha się tak, jak ja. To mi się podoba.
Więcej o: