Mama pręży się na sesji. A fani patrzą na jej córkę, która siedzi na podłodze. "Okrutne"

Fani Katie Price są zaniepokojeni. Modelka opublikowała kilka zdjęć z sesji zdjęciowej, podczas której towarzyszyła jej córka. Dziewczynka nie wzięła udziału w zdjęciach. Tylko przyglądała się, co robi jej mama i jej rodzeństwo na planie.

Sesja zdjęciowa z dziećmi

Katie Price jest brytyjską osobowością medialną. Pracuje jako modelka. Śpiewa i pisze książki. Do show-biznesu trafiła jako nastolatka. Jej zdjęcia zostały wysłane do agencji modelek w Londynie, a w 1996 pojawiła się w brytyjskiej gazecie „The Sun" pod pseudonimem Jordan. Szybko zaczęła eksperymentować z wyglądem. Gdy miała 19 lat, przeszła pierwszą z serii operacji powiększania piersi.

Niedawno Katie Price pochwaliła się zdjęciami z najnowszej sesji zdjęciowej. Pozowała ze swoimi dziećmi.

Wykluczona pociecha

Junior był jedynym dzieckiem Katie, które nie zostało uwzględnione w sesji zdjęciowej. Kiedy jej rodzeństwo śmiało się, pozowało i wygłupiało przed aparatem, najmłodsza dziewczynka siedzi skulona w kącie.

Publikując zakulisowy klip z sesji zdjęciowej w mediach społecznościowych, Katie napisała:

Za kulisami mojej sesji @ok_mag... Magazyn ukaże się w tym tygodniu. Nie zapomnij, że możesz obejrzeć wszystkie odcinki mojego programu @katiepricemuckymansion na @ kanał 4 Wszystkie 4

Internauci szybko zaczęli zadawać pytania o Bunny. Dziewczynka siedziała na podłodze, plecami do ściany. Ośmiolatka nie wyglądała na zadowoloną.

Bunny wygląda na bardzo zmęczoną
To nieszczęśliwa mała dziewczynka
Dzieciak na podłodze wygląda na znudzonego
Okrutne zachowanie

- komentują fani Katie.

 
Więcej o: