Występ w liceum. Chłopcy naciągnęli spódnice i się zaczęło. "Skarpety, rajstopy i koc termiczny"

Licealiści zorganizowali w szkole bardzo nietuzinkowy występ dla nauczycieli i innych uczniów. W tym celu chłopcy naciągnęli spódnice i ruszyli do akcji. Ich niecodzienne przedstawienie zdobyło też ogromną popularność w mediach społecznościowych.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Czy w polskiej szkole muszą być oceny? "Można w inny sposób ocenić ucznia niż liczbą"

Ostatnio pojawiła się moda na klasowe występy w celu udobruchania nauczycieli. Uczniowie z II Liceum Ogólnokształcącego w Koninie postanowili pójść o krok dalej i zorganizowali pokaz dla całej szkoły. Wykorzystali w tym celu "skarpety, rajstopy i koc termiczny". Ich niecodzienny występ rozbawił zarówno innych licealistów, jak i użytkowników TikToka, gdzie opublikowano nagranie z przedstawienia.

Mama kanguruje dziecko Jak zbudować więź z dzieckiem. Zobacz, dlaczego kangurowanie jest ważne

Chłopcy naciągnęli spódnice i się zaczęło. Niecodzienny występ w liceum

Licealiści z II LO w Koninie wystąpili na szkolnej auli w bardzo nietypowych strojach - identycznych, białych koszulkach, skarpetach i rajstopach. Tylko jeden z nich miał czarną i błyszczącą koszulkę i mikrofon. Jednak najbardziej rzucającym się w oczy elementem są spódniczki z koców termicznych i czapeczki z folii aluminiowej. Tak przebrani chłopcy tańczyli do znanej piosenki "Dancing Lasha Tumbai" - Verka Serduchka, a ściślej rzecz biorąc, do części śpiewanej po niemiecku. Żywiołowy pokaz bardzo spodobał się zarówno uczniom konińskiego liceum, jak i internautom, którzy nie żałowali pozytywnych komentarzy pod filmikiem.

Rola dotyku w rozwoju dziecka Dotyk w rozwoju dziecka, dlaczego jest tak ważny i jaki ma wpływ na malucha

Chłopcy tańczyli w spódnicach do znanej piosenki. Występ stał się wiralem

Nietuzinkowy pokaz konińskich licealistów w mgnieniu oka stał się wiralem. Do tej pory nagranie zebrało już prawie 200 tysięcy polubień i ponad półtora tysiąca komentarzy. Użytkownicy platformy są zachwyceni występem nastolatków:

Najlepsze co dziś zobaczyłam. Zrobiło mi to dzień.
KOCHAM.
Mistrzowie!
To jest coś pięknego.
Uwielbiam, mistrzostwo!
Ej naprawdę pięknie!
Apeluję do pani z Niemca, 6 im się należą jak nic!
Kocham ten trend.
Najlepszy back vocal, który kiedykolwiek słyszałam!
Więcej o: