Mąż wytknął, że po urodzeniu dziecka chodzi tylko w bluzie i leginsach. Jej riposta zachwyciła internautów. "Mistrzyni"

Influencerka parentingowa znana w sieci jako Maverickmother1 postanowiła z ironią podjeść do zarzutu męża. Mężczyzna zwrócił jej uwagę, że wciąż nosi wyłącznie bluzy i leginsy.

Wciąż tylko bluza i legginsy

Każda młoda mama wie, jak wiele pracy i nowych obowiązków pojawia się wraz z narodzinami dziecka. Co więcej, one nie znikają w tajemniczych okolicznościach. Z biegiem czasu pojawiają się kolejne wyzwania. Nic dziwnego, że kobiety cenią w tym czasie szczególną wygodę. Nie śpieszą się na spotkania służbowe czy nie wychodzą na kolacje na mieście. Strój dostosowują do potrzeby chwili. Wybierają wygodne leginsy, dresy czy T-shirty.

To wytknął pewien tata.

Dlaczego wciąż nosisz tylko bluzy i legginsy? Spróbuj coś zmienić!
Zobacz wideo Sylwia Przybysz o byciu młodą mamą. "Jestem spełniona"

Mama nie pozostała dłużna

Tiktokerka Maverickmother1 wzięła sobie tę radę do serca. Oczywiście podeszła do sprawy z ironią i humorem. Na nagraniu widzimy, jak wystrojona w sukienkę myje toaletę. W następnym kadrze w wieczorowej kreacji i z dzieckiem na ręku wyrzuca śmieci. Kolejne nagrania są jeszcze śmieszniejsze – w krótkiej sukience i szpilkach kosi trawę czy pakuje pranie do pralki. Cały czas ma na rękach małe dziecko.

Cały filmik można obejrzeć TU.

Ten zabawny filmik dobrze podsumowuje rzeczywistość, z którą każdego dnia mierzą się młode mamy. Nadmiar obowiązków domowych bywa przytłaczający. Szczególnie męczy, gdy cały czas jest pod opieką dziecko uwieszone na rękach.

Powiedz, że wcale tak nie powiedział. Po prostu chciałaś nagrać ten film, żeby pokazać, jak ciężko mają mamy!

- zauważyła jednak internautka.

Pewnie ten sam mąż, który jest zawsze w swojej ulubionej bluzie z kapturem i dresach lub dżinsach i nie widzi, co jest nie tak z jego strojem, ale wszystko jest nie tak z twoim

- skomentował ktoś inny.