2-latek pokazał niesamowity talent. Nawet papież był w szoku

Hugo Molina wygrał hiszpański "Mam talent" w wieku zaledwie dwóch lat i tym samym został najmłodszym zwycięzcą w historii programu. Jego występ zachwycił niemal wszystkich. - W ciągu pięciu edycji nigdy nie widziałem czegoś takiego - mówił jeden z jurorów hiszpańskiego "Mam Talent".

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Jak prawidłowo udzielić dziecku pierwszej pomocy?

2-letni chłopczyk przeszedł do historii "Mam talent". "W ciągu pięciu edycji nigdy nie widziałem czegoś takiego"

2-letni Hugo Molina za namową rodziców jakiś czas temu wziął udział w piątej edycji hiszpańskiego "Mam talent". Chłopiec został posadzony przed perkusją, na której uroczo zaczął grać. Dziecko wykazało się ponadprzeciętnie rozwiniętym poczuciem rytmu, a jego występ zrobił ogromne wrażenie na jurorach. 

Nie ma znaczenia, który raz to oglądamy, ponieważ to zawsze jest świetne. W ciągu pięciu edycji nigdy nie widziałem czegoś takiego

- mówił jeden z oceniających. Nagranie z castingu na Youtube zdobyło ponad 46 milionów wyświetleń. Młody Hiszpan awansował do półfinału, a następnie do finału telewizyjnego show. 17 grudnia 2019 r. został najmłodszym zwycięzcą w historii "Mam talent".

 

Ciąża (zdjęcie ilustracyjne) Odebrali im dziecko, zanim się urodziło. Absurdalna decyzja sądu

"Papież nie może się doczekać, aż usłyszy, jak grasz na bębnie"

Chłopiec ma już fanów na całym świecie. Jego rodzice założyli mu nawet konto na Instagramie, gdzie obserwuje go już ponad 70 tys. internautów. Jak się okazuje, nawet papież Franciszek jest zachwycony małym Hiszpanem. Chłopiec wraz z rodziną dostał zaproszenie do Watykanu. Rozmowom pośredniczył sam sekretarz Konferencji Episkopatu Hiszpanii.

Z Valladolid skontaktowaliśmy się z Watykanem i papież Franciszek przyjmie ciebie i twoich rodziców. Nie może się doczekać, aż usłyszy, jak grasz na bębnie

- usłyszała rodzina małego Huga.

 
Więcej o: