To miało być spokojne przyjęcie komunijne. Nagle na parkiet wkroczył chłopiec i dał czadu

Chociaż do tegorocznych Pierwszych Komunii i przyjęć w gronie najbliższych jeszcze trochę czasu, to w sieci nie brakuje nagrań z tego wyjątkowego dnia. Jednym z nich okazał się krótki filmik, w czasie którego jeden z chłopców pochwalił się swoimi umiejętnościami tanecznymi. Tego, jak się rusza, jakie przyjmuje pozy, zazdrości mu wielu internautów.

Przyjęcie komunijne w gronie najbliższych, obiad, potem tort w ramach deseru, albo nawet lody dla najmłodszych. Jednak kiedy z głośników leci muzyka, niektórzy zaczynają tupać nogą, a ci bardziej odważni - wychodzą na parkiet. Gwiazdą tego przyjęcia okazał się chłopiec, który swoim tańcem zrobił prawdziwe show. Na szczęście wszystko zostało zarejestrowane.

Zobacz wideo Jesteśmy w szczycie inflacji? Litwiniuk: Tak

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Każda okazja do tańca jest dobra, nawet Pierwsza Komunia

Przyjęcia pierwszokomunijne organizowane są zwykle w gronie najbliższych. Obiad złożony z kilku dań, deser w formie tortu, jednak niektórzy rodzice dla swoich dzieci organizują wielkie uroczystości i zabawy, niczym wesele. Jest zatem także i muzyka oraz tańce.

W sieci krąży jedno ze starszych nagrań pewnego przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej, które wśród użytkowników Tik Toka jest prawdziwym hitem. W tle widzimy starsze osoby, siedzące przy okrągłych stołach, jedzące obiad i rozmawiające ze sobą. Jednak prawdziwe show nastąpiło zapewne po pierwszym daniu. Mistrzem pierwszego planu okazał się chłopiec ubrany na biało. Biała koszula, biały krawat i białe spodnie. Kiedy usłyszał zachęcające do tańca dźwięki muzyki, od razu ruszył na parkiet i dał czadu. To w końcu była jego impreza, więc czemu miałby siedzieć smutny za stołem, skoro mógł bawić się na parkiecie?

Jego taneczny talent docenili również internauci.

Wow, ale on świetnie tańczy
Kocham to
No taki pulchniutki, ale jak wywija na parkiecie. Zazdroszczę
Ten chłopak tańczy lepiej niż ja. Prawie rok chodziłam na kurs tańca i nie dam rady robić tego, co on
Prawdziwa impreza komunijna! Dobre jedzenie i tańce!
Mistrz parkietu
Nic się nie zmieniło

- napisali użytkownicy Tik Toka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.