Zamontowała kamerę w pokoju dziecka. Nie miała pojęcia, co robiło z łóżeczkiem. "Diabelskie głosy"

Dzieci potrafią być czasami przerażające. Wszak te wszystkie najstraszniejsze horrory są właśnie z udziałem maluchów. Niekiedy bywa również tak, ze to nasza wyobraźnia podpowiada nam różne scenariusze. Pewna mama, która chciała sprawdzić, co tak naprawdę robi jej dziecko, w czasie nocnych pobudek. Zamontowała kamerę i po obejrzeniu nagrania mocno się zdziwiła. Jego fragment zamieściła w sieci.

"Diabelskie odgłosy"? Tak internauci skomentowali płacz dziecka, który został zarejestrowany na fragmencie nagrania opublikowanego przez jego mamę. Jednak na uwagę zasługuje jeszcze jeden fakt, a konkretnie to, co robi chłopiec w czasie nocnej pobudki. Udostępniony w sieci filmik radzimy oglądać z dźwiękiem.

Zobacz wideo Szalina Malina wspomina czasy podstawówki: Mama założyła mi Facebooka

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Najlepszy horror? Noc z dzieckiem

Miłośnicy horrorów i innych dreszczowców z pewnością zwrócili uwagę na fakt, że te najstraszniejsze z nich w większości są z udziałem dzieci. Opętanie, lewitowanie, nocne eskapady i dziwne zbiegi okoliczności, a w tle kilkuletni maluch. Macie ciarki? Jeśli nie, to z pewnością oglądanie tego filmu (z włączonym dźwiękiem), sprawi, że pojawią się one na waszym ciele.

Otóż pewna mama chciała sprawdzić, co tak naprawdę robi jej dziecko w czasie nocnych pobudek. W tym celu zamontowała kamerę, która miała rejestrować nie tylko obraz, ale i dźwięk. Co zobaczyła? Dziecko, które stoi na barierce łóżeczka i wydaje z siebie straszliwy krzyk. Po kilku sekundach jednak upada na materac i jak sądzimy, spokojnie zasypia. "Nocny koszmar, czy opętanie?" - pytają rozbawieni internauci.

Nagranie okazało się prawdziwym wiralem, udostępnianym i komentowanym w internecie. Wiele osób z zaciekawieniem oglądało to kilkusekundowe nagranie, pisząc, że jest to idealny trailer do kolejnego filmu typu "Paranormal Activity" - amerykańskiej serii horrorów o zjawiskach nadprzyrodzonych.

Dobry motyw na horror, ja bym się bała mieć takiego brzdąca w domu
Czy to kolejna część „Paranormal Activity"? Poszedłbym na to do kina
Omen? Opętane dziecko? Miałbym pełne gacie
Czas zadzwonić po egzorcystę
Tu przydałby się ksiądz ze swoim krzyżem i księgą
Demony mogą opętać dzieci?! Myślałem, że to nielegalne.
Mnie zastanawia, który rodzic nie przybiega od razu, słysząc, jak dziecko wydaje tak diabelskie głosy

- napisali rozbawieni użytkownicy Tik Toka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.