Prezent na komunię. Niektóre pomysły szokują. "Thermomix i konto na Facebooku"

Chociaż komunie mają miejsce zwykle na przełomie maja i czerwca, to jednak z odpowiednim wyprzedzeniem należy pomyśleć o odpowiednim prezencie dla dziecka. Jeszcze nie tak dawno rodzice chrzestni, dziadkowie i wujostwo kupowali dla dziecka z okazji Pierwszej Komunii Świętej zegarek, złoty łańcuszek, Biblię, a nawet rower. Okazuje się, że obecna "lista życzeń" nieco odbiega od tych prezentów.

Prezent na komunię. Co kupić dziecku, które przystępuje do Pierwszej Komunii Świętej? Zegarek? Złoty łańcuszek? A może rolki lub rower? Nic z tych rzeczy. Okazuje się, że dzieci mają zupełnie inne życzenia, co do prezentów. Na forach internetowych pojawiły się pierwsze propozycje, tego, co można kupić dziecku. "Czy Thermomix będzie dobrym prezentem?" - pyta internauta.

Zobacz wideo "Mamo, gdzie są moje pieniądze z komunii?". Adwokat: Dziecko powinno te pieniądze otrzymać

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Prezent na komunię. Elektryczna hulajnoga, dron, a może Thermomix?

Pierwsze komunie odbywają się zwykle w maju lub czerwcu. Dzieci ubrane w śnieżnobiałe stroje po praz pierwszy mogą przystąpić do komunii, jednak okazuje się, że nie to jest teraz najważniejsze. Niestety w dzisiejszym świecie wiele dzieci prześciga się w tym, co chciałoby dostać na komunię. Próżno na tych listach szukać zegarka, roweru czy Biblii. Ich obecnie marzenia-życzenia są nieco inne. Niektórzy stawiają na przeżycia, inni na rozwijanie pasji, ale nie brak również rzeczy typowo materialnych. Okazuje się, że jeden z internautów zaczyna całkiem poważnie myśleć nad zakupem Termomixa, jako prezentu dla dziecka. Może ten wielofunkcyjny robot pomoże rozwijać pasję kucharską?

Jednak to nie koniec listy tych nieco dziwnych życzeń. Okazuje się, że wśród nich znajduje się także te mniej materialne, jak np. konto na Facebooku, czy koszulka z podpisem piłkarzy dla fana piłki nożnej.

Kiedyś usłyszałam, jak dziecko mające 9 lat chwali się, że w prezencie na I Komunię Św. od rodziców dostanie konto na Facebooku

- napisała jedna z użytkowniczek Twittera.

Zazdroszczę. Moja chrześnica już rok temu miała sporządzoną listę prezentów, a komunia jest dopiero w przyszłym sezonie. Jako chrzestna mam jej kupić elektryczną hulajnogę, a od reszty chce pieniądze, bo w wakacje planuje wybrać się do Disneylandu. Także w przyszłym roku czeka mnie niemały wydatek

- dodaje jedna z naszych czytelniczek.

Co sądzicie o takich pomysłach na prezent? Na wasze opinie czekamy w komentarzach.

Więcej o:
Copyright © Agora SA