Niesamowite zdjęcie bliźniąt z USG. Biceps robi wrażenie. "Popatrzcie na te mięśnie"

Ta mama podzieliła się bardzo nietypowym zdjęciem z USG. Kobieta spodziewa się bliźniąt, ale jedno z nich postanowiło przekazać swojej mamie wiadomość. Otóż w czasie wykonywania badania, maluszek postanowił zaprezentować swój biceps. Ta mała, ale jednak umięśniona rączka robi wrażenie.

Aktorka i przyszła mam, która spodziewa się bliźniąt, Hilary Swank, podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie nietypowym zdjęciem z badania USG. Spodziewa się ona bliźniąt i jedno z nich w czasie badania zaprezentowało swoje umięśnione ramiona. Internauci od razu podchwycili temat, pisząc, że "jaka matka, takie dziecko" - jako nawiązanie do jednego z jej popularniejszych filmów, w którym kobieta wcieliła się w zawodniczkę, która staje do walki na ringu. Chodzi oczywiście o film "Za wszelką cenę" ("Million Dollar Baby").

Zobacz wideo Jak się zachować w przypadku zachłyśnięcia u dziecka?

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Dziecko z bicepsem. Nietypowe zdjęcie z USG

Przyszła mama, Hilary Swank, niedawno opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z badania USG. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na jego fragmencie wyraźnie widać ramię dziecka, które z dumą pokazuje swój biceps.

"Dziecko A" wygina się do kamery podczas badania USG

- napisała w opisie do zdjęcia, dodając hasztag "The Real Million Dollar Baby" i "Prize fighter", jako bezpośrednie nawiązanie do filmu, w którym grała, wcielając się w zawodniczkę walczącą na bokserskim ringu.

 

Wielu fanów i przyjaciół Swank skomentowało epickie zdjęcie, nawiązując również do jej roli.

Powiedz mi, że jesteś dzieckiem Hilary Swank bez mówienia mi, że jesteś dzieckiem Hilary Swank
Cóż, wiemy, że dziecko A ma już ramiona mamy
Popatrzcie na te mięśnie
OMG! To dziecko ma naprawdę ogromy biceps
Ćwiczy już w brzuszku. Ciekawe kiedy stanie na ringu
Jaka matka, takie dziecko

- napisali internauci.

Swank po raz pierwszy ujawniła wiadomość o swojej ciąży w październiku ubiegłego roku, dzieląc się informacją, że spodziewa się bliźniąt.

Jestem tak szczęśliwy, że mogę podzielić się tym w tej chwili, to jest coś, czego pragnąłem przez długi czas. Będę mamą - i nie tylko jednego, ale dwóch. Nie mogę w to uwierzyć

- powiedziała aktorka, cytowana przez portal honey.nine.com.au.

 

Przyszła mama podzieliła się również tym, jak radziła sobie z ciążą, mówiąc, że chociaż doświadczyła trochę mdłości, czuła, że przeszła przez najgorsze i najgorsze minęło, a poczuła się już lepiej w drugim trymestrze.

Więcej o:
Copyright © Agora SA